Apple TV + shpall 'Palmer', një film i ri me protagonist Justin Timberlake

Shërbimet e transmetimit janë rendi i ditës. Me lëshime pothuajse çdo javë, këto shërbime synojnë të magjepsin shijet e përdoruesve të tyre me qëllim që të sigurojnë që ata të qëndrojnë në platformën e tyre për aq kohë sa të jetë e mundur. Disa ditë më parë, Greyhound u lansua në Apple TV +, një film me protagonist Tom Hanks duke kryesuar listën e publikimeve më të mira të platformës. Për të vazhduar ofrimin e përmbajtjes, Apple ka prezantuar përmbajtje të re që do të vijë në shërbimin e saj: Palmer, një film me protagonist Justin Timberlake që i kushtoi Apple më shumë se 100 milion dollarë; dhe Jehona 3, një seri veprimesh me 10 episoda me dialog në spanjisht dhe anglisht.

Echo 3 dhe Palmer, Apple TV i ri + së shpejti

Një ish fenomen i futbollit kolegj me emrin Eddie Palmer i cili, pasi kaloi kohën në burg, kthehet në vendlindjen e tij për të marrë jetën e tij përsëri. Atje, ajo përballet jo vetëm me konfliktet e zgjatura të së kaluarës së saj, por një sfidë shumë më befasuese, pasi papritmas e gjen veten nën kujdesin e një fëmije të vetëm, i cili është braktisur nga nëna e saj e pabesë.

Këtu është përmbledhja për dramën e re Apple TV + që nuk ka ende një datë të lëshimit: Palmer. Filmi u ble nga Apple për 105 milion dollarë dhe personazhi kryesor, Eddie Palmer, interpretohet nga i mirënjohuri Justin Timberlake. Bashkuar me të janë Juno Temple, Alisha Wainright, Ryder Allen dhe June Squibb. Me këtë lançim, Apple synon të konsolidojë përmbajtjen origjinale dhe të hedhë bazat e një kinemaje gjithnjë e më profesionale të vlerësuar nga publiku.

Njoftimi tjetër nga Apple TV + është Jehona 3. Edhe pse ka të njëjtin emër si një produkt i Amazon, nuk është një altoparlant me një asistent virtual, por një seri e re trilluese. Me 10 episode ne do të përpiqemi të zhytemi në Amerikën Latine në të cilën një shkencëtar është zhdukur. Burrat në jetën e saj, burri dhe vëllai i saj, do të përpiqen ta gjejnë atë. Gjatë 10 episodeve janë të ndërthurura dialogje në spanjisht dhe anglisht, gjë që e bën Echo 3 një premierë ndërkombëtare.

Echo 3 sillet rreth Amber Chesborough, një shkencëtare e re e shkëlqyer. Kur amerikania zhduket përgjatë kufirit midis Kolumbisë dhe Venezuelës, vëllai i saj dhe burri i saj, dy burra me përvojë të thellë ushtarake dhe të kaluara të komplikuara, përpiqen ta gjejnë atë në një dramë personale të shtresuar, në kontekstin shpërthyes të një lufte.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.