Apple ka nisur një plan të lirë Apple Music, ne ju tregojmë ndryshimet e Apple Music Voice

Jo gjithçka do të ishte Mac në të fundit Kryefjala e mollësNatyrisht, askush nuk mund të mohojë që procesorët e rinj M1 Pro dhe M1 Max na lanë të gjithë pa fjalë, por në Fjalën Kryesore të Apple "Unleashed" ne pamë gjithashtu lajme të fokusuara në botën e muzikës. Po, ne kemi folur tashmë për përfitimet që shërbimet muzikore u japin atyre në Cupertino, dhe tani më shumë pasi ata kanë një plan të ri për Apple Music. E i ri Apple Music Voice vjen me një çmim më të lirë edhe pse me disa kufizime të tjeraMe Vazhdoni të lexoni se ne ju tregojmë të gjitha detajet e këtij Zëri të ri të Apple Music.

Duhet thënë se gjithçka duhet të krahasohet me planet e tjera, kjo është arsyeja pse sot ne duam t'ju them pse kjo plani i ri arrin për vetëm 4,99 € në muajMe Një plan i ri me të cilin do të na kursejnë 4 euro në muaj në këmbim për të qenë në gjendje të përdorim Apple Music me pajisjet tona, po por përmes Siri. Dhe a është kjo ne nuk do të humbasim asgjë nga katalogu i AppleNe do ta kemi atë plotësisht dhe madje mund të luajmë këngë nga biblioteka jonë, listat e dëgjimit ose ndonjë radio në platformë. Dhe po, ndryshe nga shërbimet e tjera ne mund të hidhemi nga një këngë në tjetrën në një mënyrë të pakufizuar. Sigurisht, siç ju tregojmë gjithçka përmes Siri.

Dhe kjo Apple dëshiron t'i japë rëndësi asistentit të saj virtual duke e bërë këtë hyrje për Apple MusicMe Çdo gjë, dhe kur themi se gjithçka është gjithçka, do të duhet të kalojë përmes SiriNe mund të përdorim çdo pajisje Apple, por do të na duhet të përdorim Siri për t'i kërkuar që të vendosë artistin tonë të preferuar, ose këngën që duam, nuk do të jemi në gjendje të lundrojmë në Apple Music përmes pajisjeve tona. Padyshim gjithashtu ne humbasim shtesat e reja të Apple Music si Dolby Atmos, muzikë pa humbje, videoklipe ose tekste këngëshMe Punësimi (do të jetë i disponueshëm në Spanjë) madje do të bëhet përmes Siri ... Një plan i ri që më është bërë e përsosur nëse dëgjoni muzikë vetëm në HomePods tuaj (jo në përputhje me folësit e tjerë), por i mungon përvoja e përdoruesit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.