Apple lançon mbulesat e saj për iPhone SE: silikoni për 39 € dhe lëkura për 49 €

Rastet IPhone SE

Padyshim që Apple është i gatshëm të përplas prodhuesit e telefonave inteligjentë Android me iPhone SE të ri. Prova e kësaj është një detaj që unë kam parë në faqen e këtij terminali në faqen e internetit të kompanisë. Cito fjalë për fjalë: «A keni një Android? Ne shpjegojmë pse ju ndryshojmë ».

Shtë e qartë se nisja e a iPhone për 489 € është mjaft një deklaratë e qëllimeve. Një model bazë me karakteristika të mira dhe një çmim shumë të arsyeshëm, sigurisht që të jetë nga Apple. Dhe aksesorët e saj janë gjithashtu në përputhje me çmimin e saj. Këllëfet prej silikoni dhe lëkure janë tani në dispozicion nga Apple për iPhone SE të ri.

Apple sapo nxori në shitje në Apple Store disa mbulesa silikoni dhe lëkure për iPhone SE të ri. E para me një çmim prej 39 Euro dhe ato prej lëkure 49 Euro. Jo aspak keq, duke marrë parasysh që ato janë raste origjinale të Apple.

Mbulesat e lëkurë ata janë në dispozicion në tre ngjyra: mesnata blu, e zezë dhe e kuqe. Ato tashmë mund të porositen, me dërgesat që nesër.

Ata të silikoni Ata janë gjithashtu në dispozicion në tre ngjyra, të ndryshme nga ato të mëparshme. Në këtë rast mbulesat mund të jenë me ngjyra rërë rozë, e bardhë ose e zezë. Gjithashtu në dispozicion për dorëzim duke filluar nga nesër.

Funnyshtë qesharake sesi kompania ofron këllëfë lëkure me kosto të ulët për celularin tuaj. Mos harroni se nuk ka mbulesa lëkure ose për të iPhone XR as për iPhone 11. Ekzistojnë vetëm këllëfë lëkure për iPhone 11 Pro dhe iPhone 11Pro Max, dhe tani edhe për iPhone SE.

Sigurisht, oferta e rasteve për iPhone SE të ri nuk mbaron këtu. Në Amazona Tashmë mund t'i gjeni dhe brenda pak ditësh do t'i keni të disponueshme në çdo dyqan celularësh në lagjen tuaj.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.