Apple lançon një reklamë të re për iPhone SE që tregon kënaqësinë e çuditshme të heqjes së plastikës mbrojtëse kur e blini

Këtë javë ajo u lançua në Cupertino, nisja e pritshme iPhone SE. Një pajisje e re që vjen në revolucion në tregun e pajisjeve të lira duke paraqitur një rënie mjaft të jashtëzakonshme të çmimit. Përveç kësaj, për shkak të krizës shëndetësore në të cilën jetojmë, ky iPhone SE i ri vjen në një kohë kur shumica e blerjeve të pajisjes do të bëhen në internet. Ja përse Apple dëshiron të na joshë vizualisht me spote që po bën në iPhone SE. Pas kërcimit ne ju tregojmë shpallje e re Apple do të shesë iPhone të ri SE ...

Shumë prej jush do të dinë se cila është kënaqësia e shpaketimit të një iPhone të ri, zhbllokimi i një jete të tërë kur bëhet fjalë për të marrë një pajisje të re. Kjo është ajo që Apple ka dashur të nxjerrë në pah në spotin e saj të fundit. Një kënaqësi, ajo e hiqni plastikat mbrojtëse që edhe punonjësit e Apple Store ju japin kur dëshironi të vendosni mbrojtësin e ekranit sa më shpejt që ta blini në dyqan. Në reklamë, siç e keni parë kjo duket në mënyrë perfekte, imazhi i atij mbrojtësi që zhvishet pranë një përmbledhjeje të veçorive të këtij iPhone SE të ri.

Siç e dini, kjo e re iPhone SE ka një dizajn shumë të ngjashëm me iPhone 8, një ekran 4.7 inç dhe teknologjia Touch ID e integruar në butonin Home. Sigurisht, në këtë rinovim, ne kemi një Procesori A13 Bionic i gjeneratës së fundit. Për më tepër, iPhone SE i ri ka një kamerë me një lente të vetme 12 megapiksel me mbështetje për modalitetin e portretit, karikimin pa tel, rezistencën ndaj ujit IP67 dhe pajisjen e re Wi-Fi 6. Një pajisje shumë e rëndësishme për t'u marrë parasysh për këdo që ka nevojë për një pajisje të lirë dhe dëshiron të vazhdojë (ose të fillojë) në ekosistemin iOS. Pajisja perfekte për ata që duan të rinovojnë iPhone-in e tyre të vjetër me një çmim të arsyeshëm.


Gjeneratat e iPhone SE
Ju intereson:
Dallimet midis iPhone SE 2020 dhe gjeneratave të tij të mëparshme
Na ndiqni në Google News

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.