Apple lançon një spot të ri për të promovuar iPhone SE të ri në rrjetet sociale

Apple na nxori nga dyshimi disa ditë më parë në lidhje me të re iPhone SE, Iphone Lowcost nga djemtë nga blloku që vjen për të marrë tregun e të gjithë atyre përdoruesve që nuk duan të mbledhin më shumë se 500 € për një pajisje. Një iPhone që ata presin të jetë një shitës më i mirë dhe që duket se po i tejkalon të gjitha pritjet. Apple ka aktivizuar makinerinë e saj krijuese për ta promovuar atë, dhe sot ne ju sjellim atë spot i ri për promovimin e iPhone të ri SE.

Duhet thënë se kjo nuk është një njoftim "zyrtar", dhe është se kjo spoti i ri ka një format katror sepse është menduar të jetë lëshuar në rrjetet sociale, të gjitha që ne të shohim kur jemi duke parë tonat ushqim në Instagram ose Facebook. Dhe e vërteta është se është perfekte, hyn përmes syve dhe na josh me atë moment “mistik” që ndodh kur hapim kutinë e një iPhone, në këtë rast iPhone SE. A video e rrjedhur nga TheApplePost që na tregon tiparet kryesore të këtij iPhone SE të ri në hapësirën midis pjesës së sipërme të kutisë dhe pjesës së poshtme. Një reklamë e shkëlqyeshme që shfrytëzon në mënyrë të përsosur kreativitetin e Apple dhe që përmbledh kuptimin e këtij iPhone SE të ri në vetëm 8 sekonda.

Dhe për ju, A ju bind ky iPhone SE i ri? E vërteta është se shumë analistë flasin për shitjet e mëdha që Apple mund të ketë me këtë pajisje dhe ne e besojmë atë. Ka shumë që pëlqejnë ekosistemin iOS, të cilët ende kanë iPhone 6S të tyre, apo edhe një më të vjetër, por që nuk duan të shpenzojnë shumë para, kjo është arsyeja pse kjo iPhone SE i ri mund të jetë alternativa për të rinovuar pajisjet tuaja dhe keni disa nga veçoritë më të reja nga Apple. Po, ka një dizajn të vjetër, por është një dizajn i mirë dhe shumë e pëlqejnë këtë dizajn me korniza.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.