Apple merr të drejtat për dokumentarin "Lufta para Krishtlindjeve"

Disa orë më parë ne e konfirmuam këtë Apple planifikon të prezantojë pajisjet e saj të reja në datën 14, informacion që ishte gjithmonë në buzët e të gjithëve por që disa rrjedhje e konfirmojnë atë. Ne do të shohim iPhone -in e ri 13, serinë e re të Apple Watch 7Por a do të na befasojnë ata me ndonjë lajm që lidhet me shërbimet e tyre dixhitale? Kjo është diçka shumë e mundshme, Apple fiton shumë falë këtyre shërbimeve, dhe pak nga pak po i përmirëson ato. Ju tashmë e dini atë në Apple TV + nuk ka vetëm seri ose filma, dokumentarët janë një nxitje e madhe të platformës dhe pikërisht sot ju sjellim lajmin se Apple ka fituar të drejtat për "Lufta para Krishtlindjeve". Vazhdoni të lexoni se ne ju japim të gjitha detajet.

Dhe është se nëse ju pëlqejnë dokumentarët në Apple TV + mund të gjeni shumë cilësi. Apple ka fituar të drejtat për dokumentarin "Lufta para Krishtlindjeve", një luftë para Krishtlindjeve që tregon historinë e një burri nga Idaho Veriore i cili u nis për të pritur një ngjarje masive të Krishtlindjeve në lagjen e tij. Ku janë ngjarjet masive në epokën e COVID? Një ngjarje që çoi në një luftë të madhe në komunitetin e tij pasi askush nuk e donte këtë ngjarje sepse festimet e planifikuara ishin të ndaluara në rajon.

Një dokumentar që mund ta shohim në Apple TV + më 26 nëntor dhe që i bashkohet katalogut të madh të dokumentarëve në Apple TV +. Disa ditë më parë, një dokumentar i mrekullueshëm që na bën të shohim interesin e Cupertino për të zgjeruar katalogun e dokumentarëve për shkak të interesit të madh të publikut, u shfaq gjithashtu premierë në platformën 11s. Dhe për ju, çfarë mendoni se Apple po blen dokumentarë të rinj për Apple TV +? Ju lexojmë ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.