Apple mund të nisë Pro Powerbeats të ri në goditje të ngjyrave të reja

Powerbeats Pro

Apple lançoi e fundit rreth kësaj kohe, Powerbeats Pro, të cilën mund ta konsideronim përgjigjen e Beats ndaj AirPods të gjeneratës së dytë të Apple, një pajisje që integron të njëjtat funksione dhe karakteristika që mund ta gjejmë në AirPods të gjeneratës së dytë, përfshirë chip H1 me mbështetje për «Hey Siri».

Javën e kaluar, ne botuam një histori ku thuhej se Apple mund të ishte në prag të lançoni gjeneratën e dytë Powerbeats Pro, Kufjet sportive wireless të Apple, pasi ata kanë marrë çertifikimin FCC në Shtetet e Bashkuara, që do të thotë se lëshimi i tyre mund të jetë i pashmangshëm.

Këtë lajm, ne duhet të shtojmë një thashethem të ri, një thashethem që vjen nga WaveTech, një burim pa pararendës në botën e thashethemeve të Apple, por që Zgjeron hipotezën për lansimin e afërt të Powerbeats të ri Pro. Gjenerata e parë e Powerbeats Pro është e disponueshme në të zezë, jeshile të fildishtë dhe blu të kaltër, një gamë shumë e padukshme e ngjyrave.

Por kjo gamë e ngjyrave mund të ndryshojë me fillimin e gjeneratës së dytë, duke zgjeruar numrin e ngjyrave, me një gamë të re shumë më të habitshme dhe midis të cilave ne gjejmë ngjyrën rozë re, blu e akullt, e verdhë pranverore dhe e kuqe lava. Gama e re e ngjyrave të gjeneratës së dytë Powerbeats Pro do të ishte aspekti më i mrekullueshëm, pasi gjithçka duket se tregon se do të ruajë praktikisht të njëjtat specifikime dhe karakteristika si gjenerata e parë.

Nëse marrim parasysh se këto kufje janë të orientuara drejt sporteve Dhe tani që vera po afron, është koha ideale për të praktikuar sporte në natyrë, ka më shumë gjasa që para fundit të majit, Apple të azhurnojë faqen e saj të internetit, si ajo e Beats, për të përfshirë gjeneratën e dytë të Powerbeats Pro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.