Apple publikon trailerin e parë për seritë e pushtimit

Pushtim

Ne mezi kemi 3 muaj deri në vitin 2021. Në 3 muajt e ardhshëm, Apple ka njoftuar ardhjen e një numër i madh i produkteve të reja, si në seri ashtu edhe në filma. Për dashamirët e trillimeve shkencore, sot lëshohet themel, bazuar në romanin e Isaac Asimov.

Për fat të mirë, nuk do të jetë titulli i vetëm i këtij zhanri që do të mbërrijë në Apple TV + në javët e ardhshme. Një seri tjetër që do të mbërrijë në Apple TV +, veçanërisht në 22 Tetor, është Pushtimi, një seri nga e cila Apple ka postuar rimorkio e parë në kanalin Apple TV + YouTube.

En Pushtimi, toka merr një vizitë nga një specie e huaj që kërcënon ekzistencën e njerëzimitMe Seriali ndjek pesë njerëz të zakonshëm nga e gjithë bota të cilët luftojnë për të kuptuar kaosin që shpaloset rreth tyre.

Seriali luan Shamier Anderson së bashku me Sam Niel dhe gjithashtu shfaq Golshifteh Farahani, Firas Nassar dhe Shioli Kutsuna. Composedshtë i përbërë nga 10 episodetMe Tre episodet e para do të jenë në dispozicion më 22 tetor, kur shfaqet premiera në Apple TV +. Pjesët e tjera të episodeve do të publikohen me një normë javore çdo të Premte.

Simon Kinberg, një nga krijuesit e këtij seriali së bashku me Andew Baldwin dhe David Weil, ka prodhuar filma të tillë si Mars, Logan, X-Men: Dark Phoenix, Deadpool, Deadpool 2, Xhenet, Katër Fantastike... nga ajo që fantazia shkencore e di për një kohë dhe me siguri se ky prodhim i ri i Apple TV + nuk do të na zhgënjejë.

Qershorin e kaluar, Apple prezantoi promovimi i këtij seriali të riMe Nëse nuk keni pasur mundësi ta shihni atë në atë kohë, unë e lë në këto rreshta.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.