Apple publikon trailerin e sezonit XNUMX të "The Morning Show"

Ka kaluar një kohë e gjatë që Apple nuk na befasoi duke lansuar shërbimin e tij të transmetimit të videove, dhe kjo u bë me dorën e një numri të madh artistësh që paraqitën projektet e tyre të reja nën ombrellën e markës së mollëve të kafshuara. Midis tyre ishin Jennifer Aniston dhe Reese Witherspoon nisin emisionin The Morning ShowMe Një seri me ritme të shpejta që u fut në problemet që çuan në të famshmin Mee Too, dhe kjo është diçka që mund ta gjejmë në çdo punë. Seriali u prit mirë dhe së shpejti ata njoftuan rinovimin për një sezon të dytë, dhe ne tashmë e kemi atë mes nesh ... Apple konfirmon me një rimorkio nisjen e Sezoni i dytë i The Morning Show më 17 shtator.

Një sezon i dytë që do të shfaqë dhjetë episode të kapitur nga Jennifer Aniston dhe Reese Witherspoon (Ata janë të dy prodhues të serisë nga rruga). Problemet do të kthehen në punë dhe në gjithçka që rrethon botën e televizionitMe Nga Cupertino na tregojnë për këtë sezon të ri:

Duke u mbledhur pas ngjarjeve shpërthyese të sezonit të parë, sezoni i dytë gjen ekuipazhin e "The Morning Show" që del nga rrënojat e Alex (Aniston) dhe veprimet e Bradley (Witherspoon), në një UBA të re dhe një botë gjithnjë në ndryshim. ndryshimi, ku identiteti është gjithçka dhe hendeku midis mënyrës sesi ne prezantohemi dhe si jemi në të vërtetë hyn në lojë.

Kështu që ju e dini, një arsye e re për t'u kthyer në abonimin e Apple TV + e cila bashkohet me publikimet e reja që djemtë e Cupertino po përgatiten për të mbajtur shërbimin e tyre të transmetimit të videove të sigurt. Dhe ty,Çfarë mendoni për sezonin e parë të The Morning Show? Po prisni me padurim një sezon të dytë apo mendoni se seriali duhej të ishte zgjidhur tashmë?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.