Apple publikon trailerin për Shrink Next Door, komedinë e re të zezë të Apple TV

Dera Tjetër Shrink

Një sezon urash dhe festash po afron, dhe po edhe vjeshta e ftohtë ... Dhe çfarë më mirë se një pasdite në shtëpi duke shijuar ofertën e videos streaming të Apple TV +Me Një platformë që ju kemi thënë tashmë po rritet me hapa të mëdhenj duke shtuar tituj të mëdhenj në katalogun e saj. Sot zbuluam datën e Shrink Next Door, një komedi e re e zezë që zhytet në botën e terapive me Will Ferrel, Paul Rudd dhe Kathryn Hahn. Vazhdoni të lexoni se ne ju tregojmë të gjitha detajet e kësaj serie të re pas kërcimit.

Siç e keni parë në rimorkio, The Shrink Next Door (titulli nuk është përkthyer në spanjisht) është një komedi e zezë me yllin e madh Will Ferrel. Seria do të bazohet në një podkast të famshëm të Bloomberg Media 2019 e cila kishte të njëjtin emër. Një histori që ai do të na tregojë jetën e një terapisti kurioz i cili përdor sharmin dhe mirësinë e tij për të shfrytëzuar dhe manipuluar klientin e tijMe Në seri do të shohim edhe Casey Wilson e cila do të luajë gruan e Markowitz (Ferrel).

Për më shumë se 30 vjet, Marty (Ferrel) ka mësuar rëndësinë e vendosjes së kufijve dhe pasojat e injorimit të tyre. Një seri e frymëzuar nga historia e tij e vërtetë me DR. Ike, terapisti që ndryshoi jetën e tij dhe më pas mori drejtimin.

Një seri që mund ta shohim në Apple TV + që nga 12 nëntori, kur Apple publikon tre kapitujt e parë, dhe nga ajo datë ata do të botojnë një kapitull javor deri më 17 dhjetor të ardhshëm. Lajm që na inkurajon të vazhdojmë të shohim rritjen e platformës video të transmetimit të Apple. Dhe ti, A keni menduar të regjistroheni përsëri në Apple TV + pas gjithë këtyre njoftimeve?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.