Apple regjistron gjashtë modele të reja të Apple Watch me komisionin Euroaziatik

Ne jemi më pak se një muaj larg nga Fjala kryesore e mundshme prezantimi i pajisjeve të reja Apple, një muaj që ne të zbulojmë se si ata nga Cupertino duan të mposhtin konkurrentët e tyre kryesorë, dhe ne tashmë ju thamë se do të kemi pajisje të të gjitha llojeve. Gjatë verës ne mund të shohim të gjitha versionet beta të sistemeve operative të Apple, por është gjithashtu koha për t'u njohur me të gjitha thashethemet, dhe po, gjithnjë e më shumë gjëra konfirmohen dhe gjithnjë e më shumë janë të sakta. Tani sapo kemi marrë informacionin se Apple sapo ka regjistruar Apple Watch të ri që do ta shohim në shtator në komisionin Euroaziatik. Vazhdoni të lexoni se ne ju japim të gjitha detajet.

Një procedurë e detyrueshme Dhe nëse ata e bëjnë atë tani, është sepse nisja e pajisjeve është planifikuar për muajin shtator si zakonisht. Dhe në këtë rast Apple ka kërkuar regjistroni gjashtë modele të ndryshme të Apple Watch në bazën e të dhënave të komisioneve Euroaziatike. Çfarë do të thotë kjo? duhet të kemi parasysh se çdo madhësi e Apple Watch është një model i ndryshëm, kështu që me siguri do të shohim dy modele të Apple Watch Series 7 (me dy madhësitë e tyre përkatëse), dhe një Apple Watch SE, ose Apple Watch për sportet ekstreme (me dy madhësitë e tij).

Dhe jo vetëm Apple Watch, nga Cupertino ata gjithashtu kanë dashur të regjistrojnë dy modele të reja Mac që do të konfirmonte thashethemet se në fund të vitit Apple vendosi të lançojë MacBook Pro M1 të ri me madhësi të tjera. Duhet të presim, ka të ngjarë që ne të kemi Fjalën Kryesore gjatë javës së parë të Shtatorit, kështu që ka mbetur pak. Këto janë vetëm rekordet, ajo që është e qartë është se makineria për lansimin e pajisjeve të reja tashmë është duke punuar. Dhe ti, Çfarë doni të shihni më shumë?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.