Apple shpall premierat e saj të radhës për vitin 2023 në Apple TV +

Apple TV+ vazhdon të rritet. Kur u lançua, premtoi të ishte një platformë që do të luftonte në mënyrë të barabartë me Netflix, HBO dhe të ngjashme. Koha ka dashur të na tregojë se Apple, si pothuajse gjithmonë, po shkon në drejtimin e vet. Duket se ata gjithmonë kanë dashur të theksojnë cilësinë mbi sasinë. Në fakt, ai ka dashur të përcjellë se shërbimi është shumë i kujdesshëm me zgjedhjet që prodhon dhe se dëshiron që çmimet të qëndrojnë vit pas viti në Kaliforni. Ndjek trendin e saj dhe sërish dëshiron të bie në sy, prandaj edhe bën të ditur ardhja e programeve të reja interesante, duke përfshirë sezonin e të mirënjohurit Ted Lasso.

Apple ka njoftuar përmes një njoftimi, programet e reja që mund të shihen në Apple TV + në vitin e ardhshëm 2023. Një trailer në të cilin mund të shihni listën e përmbajtjeve të programeve televizive origjinale dhe filmave për këtë shërbim. Kjo gjithmonë ka theksuar cilësinë mbi sasinë. Mund të shihni një numër të mirë shikimesh paraprake të shumë shfaqjeve të reja. Ai përfshin publikime shumë të pritura si mini-seriali dramatik "Mjeshtrat e Ajrit", një vazhdim i dramave të njohura të luftës, "Band of Brothers" dhe "The Pacific". Është përfshirë edhe sezoni i tretë i “Ted Lasso”, seriali humoristik që ka fituar kaq shumë çmime deri më tani dhe që me siguri do të vazhdojë të fitojë çmime sepse cilësia e serialit dhe interpretuesi i tij është mbi të gjitha dyshimet. Do të kemi edhe serialin "Leshi", komedi billy crudup "Përshëndetje nesër" dhe filmi i drejtuar nga Ridley Scott "Napoleoni", ndër shumë.

Videoja përbëhet nga skena të shkurtra nga secili prej serialeve që do të mund t'i shohim në vitin 2023. Në këtë mënyrë, interesi që Apple dëshiron të gjenerojë tek përdoruesi rritet me skena plot aksion apo komedi, në varësi të serialit apo filmit. i shpallur. Në më pak se një minutë kompania e kthen atë që mëson në ar. E gjithë kjo në tuajën Kanali YouTube.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Alberto dijo

  "Ai përfshin gjithashtu sezonin e tretë të "Ted Lasso", seriali fantastiko-shkencor që ka fituar kaq shumë çmime deri më tani"
  Epo, është disi fantastike, por fantashkencë... përveç nëse në sezonin e ri vijnë alienët për të rrëmbyer Roy Kent! Është këtu, është atje, është kudo, Roy Keeeeennt!