Apple TV prezanton "Luck" propozimin e ri të animacionit, i cili gjithashtu zë kopertinën e faqes së saj të internetit

Fat, film i ri i animuar nga Apple TV +

Plani i prodhimit të Apple TV+ vazhdon me një repertor të gjerë filma, seriale dhe dokumentarë. Nuk ka muaj që nuk ka lajme brenda katalogut të shërbimit dhe kjo do të thotë që përmbajtja rifreskohet periodikisht. Përveç kësaj, aleancat e reja me kompanitë e mëdha të prodhimit po përshpejtojnë lëshimin e titujve të rinj. Është rasti i Fat, një film i ri i animuar i disponueshëm në Apple TV+ i prodhuar nga Apple Original Films dhe Skydance Animation. Tani disponohet në platformën e transmetimit të mollës së madhe.

Apple TV+ prezanton një titull të ri të animuar: Luck

Apple ka vendosur të marrë promovimin e saj filmi i parë i madh i animuar me metrazh të gjatë e dinte rrjeta kryesore. Nëse hyjmë në faqen zyrtare, mund të shohim se si një ngacmues i vogël i Luck, filmi i ri, do të drejtojë faqen. Është një mënyrë e mirë për të publikuar këtë titull të ri që mund ta shohim Apple TV +.

Fat, film i animuar Apple TV+

 

Fat është emri i filmit të ri të animuar. Përveç kësaj, vetë emri tashmë na tregon shumë karakteristika të filmit. Midis tyre, ai fat dhe fat i keq do të jenë kyç në të. Këtu është një përmbledhje e shkurtër e filmit dhe trailerit:

Kur një 19-vjeçare e pafat pengohet në botën e paparë më parë të fatit të mirë dhe të keq, ajo bashkohet me krijesa magjike për të zbuluar një forcë më të fuqishme se vetë fati.

Ky film i ri komedi u prodhua pjesërisht në muajt e vështirë të pandemisë COVID-19 nga ana telematike, që kur prodhimi i tij filloi përpara shpërthimit të pandemisë. Midis kastit të aktorëve dhe aktoreve gjejmë Eva Noblezada, Simon Pegg, Jane Fonda, Whoopi Goldberg, Flula BLil Rel Howery, Colin O'Donoghue, John Razenberger dhe Adelynn Spoon. Të gjithë ata Drejtuar nga regjisori Peggy Holmes dhe Ash Brannon.

Filmi u publikua më 5 gusht dhe tani është në dispozicion përmes Apple TV +. Mos harroni se për të hyrë në platformë ju nevojitet një abonim individual ose përmes Apple One.

Lawrence
Artikulli i lidhur:
Jennifer Lawrence do të debutojë në Apple TV + me filmin Causeway

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.