Binjakët Fresh'n Rebel, duke u përpjekur të përmirësohen aty ku AirPods çalojnë

Fresh'n Rebel sapo ka prezantuar angazhimin e saj ndaj kufjeve "True Wireless" në panairin IFA në Berlin, dhe e bën këtë duke përfituar nga suksesi i AirPods, duke ofruar një produkt me një dizajn shumë i ngjashëm por duke përmirësuar ato pika ku AirPods mund të përmirësohen: ngjyrat, çmimi, rezistenca e djersës, ergonomia, etj.

Me një çmim prej vetëm 99,99 €, këto Twins True Wireless duan të konkurrojnë fort me kufjet pa tela të Apple, dhe e vërteta është se Ata mbledhin shumë përbërës që të jenë në gjendje t'u qëndrojnë ballë atyre nëse përmbushin gjithçka që premtojnë. Ne ju japim detajet më poshtë.

Gjëja e parë që hidhet jashtë kur shohim këto kufje të reja është ngjyrosja e tyre. Ne i kemi në dispozicion në rozë, të lehta dhe gri të errët, jeshile, blu dhe ngjyrë kafe, për të qenë në gjendje të zgjedhim ato që na pëlqejnë më shumë. Por ne gjithashtu kemi dy modele të ndryshme që mund të blejmë: me jastëk silikoni (Twins Tip) ose pa to., kështu që nuk do të ketë problem nëse preferoni që jastëku të izolojë zhurmën e jashtme dhe të përshtatet më mirë ose nëse preferoni modelin normal sepse i përshtatet në mënyrë të përsosur veshit tuaj dhe ato janë më komode.

Ato janë rezistente ndaj djersës në mënyrë që të mund të praktikoni sporte me to pa problemin më të vogël, Ata kanë një diapazon prej 4 orësh me një karikim të plotë, dhe kutia përfshin gjithashtu deri në pesë tarifa shtesë, kështu që ne mund të shijojmë deri në 24 orë rishikim pa qenë nevoja t'i lidhni, ose t'i vendosim në një bazë wireless, sepse kutia e karikimit është e pajtueshme me karikuesit Qi. Nëse dëshironi të përdorni një kabllo, ai përfshin një lidhës USB-C për rimbushje, i cili arrihet për rreth një orë.

Specifikimet e tjera janë shumë të ngjashme me ato të AirPods: automatikisht ndezur dhe fikur kur i hiqni ose futni ato në kutinë, kontrollet prekëse për riprodhim dhe përdorimin e asistentit virtual (Siri ose Google Assistant), dhe mundësia e përdorimit të secilit kufje në mënyrë të pavarur si për multimedia ashtu edhe për thirrje. Siç thamë, duket se për 99,99 € ne mund të kishim "AirPods Killer" të përsosur në këto Wireless True Fresh'n Rebel Twins që së shpejti do t’i kemi në dyqane.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.