'Boiiing', njoftimi i ri i animuar i iPad Air 2020 të Apple

IPad Air i ri 2020, në një reklamë të re të quajtur 'Boiiing'

Më 15 shtator, Apple na bashkoi të gjithëve për të prezantuar të renë Seria Apple Watch 6 dhe SE, iPad i ri dhe iPad Air dhe, së fundi, pako e shërbimeve të quajtura Apple One. Vetëm pak ditë më parë molla e madhe vendosi të lëshojë iPad Air të ri për ta rezervuar në faqen zyrtare të internetit, një muaj pas prezantimit zyrtar të tij. Tani është radha për të promovuar produktin për të maksimizuar shitjet, duke shtypur të gjitha përfitimet e tij. Kështu që mund ta shohim në reklamën e re të quajtur 'Boiiing' ku shohim përfundimet e ndryshme të këtij iPad Air 2020 të ri (ose gjenerata e 4-të) dhe aksesorëve të tij.

iPad Air 2020, Pencil Apple, Tastiera Magjike ... dhe shumë 'Boiiing'

Prezantimi i iPad Air. Duke shfaqur një dizajn me ekran të plotë dhe një ekran Retina të lëngët 10,9 ”. Me çipin ultra të shpejtë A14 Bionic, i cili e bën iPad Air më të shpejtë se shumica e laptopëve. Ka Touch ID të integruar në butonin e energjisë. Punon në mënyrë perfekte me tastierën magjike dhe lapsin e Apple (shitet veçmas). Dhe vjen në pesë ngjyra të bukura.

IPad Air 2020 ose gjenerata e 4-të dallohet për të gjithë fuqinë e saj të fshehur në çipin e ri A14 Bionic. Cfare ka me shume, dizajni i tij është gjithnjë e më i ngjashëm me vëllain e tij iPad Pro. Kornizat u zvogëluan për të siguruar më shumë ekran me të njëjtën madhësi të pajisjes… dhe është arritur. Përveç kësaj, sensori Touch ID është përfshirë në butonin e kyçjes, një funksion që befasoi me prezantimin e pajisjes shtatorin e kaluar.

Artikulli i lidhur:
Thelbi i madh inxhinierik i integrimit të Touch ID në butonin e energjisë të iPad Air 4

IPad Air 2020 mund të blihet për disa ditë në faqen zyrtare të Apple, shpërndarësit dhe Dyqanet e Apple. Përfundimet e tij janë të ndryshme: hapësirë ​​gri, argjend, rozë, jeshile dhe blu qielli. Këto përfundime janë ato që përmirësohen në reklamën e re të quajtur 'Boiiing' nga Apple. Në reklamë mund të shohim edhe pajisje të tjera si p.sh. Lapsi i Mollës ose Keybord Magjik, shokë të pandarë të iPad.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.