DearMob iPhone Manager: Mjeti më i mirë për të menaxhuar pajisjen tuaj iOS (Shkarkim falas)

ManagerMob iPhone i dashur

Me kalimin e kohës ka shumë të ngjarë që shumë skedarë grumbullohen në iPhone ose iPad. Disa skedarë që kanë nevojë për menaxhim të mirë në çdo kohë, për të shmangur humbjen ose bërjen e kopjeve. Nëse na duhet një mjet për të na ndihmuar në këtë lloj rasti, një mundësi e shkëlqyeshme për t'u marrë parasysh është DearMob iPhone Manager. Një mjet shumë i plotë i menaxhimit.

DearMob iPhone Manager paraqitet si një mundësi shumë komode për përdoruesit me pajisje iOS. Shtë një mjet shumë i plotë profesional që lejon transferoni informacione nga një iPhone në një iPhone tjetër, me një zgjedhje të madhe të funksioneve, e cila na lejon të menaxhojmë pajisjen në fjalë dhe të dhënat e ruajtura në të.

Ofertë me kohë të kufizuar: nëse futni lidhjen mbi këto rreshta, do të jeni në gjendje të shkarkoni DearMob iPhone Manager dhe ta aktivizoni atë me një kod licence që do të gjeni në faqe (ne gjithashtu vendosim kodin më poshtë). Duke aktivizuar aplikacionin do të jeni në gjendje të shijoni të gjitha tiparet e tij falas.

Përveç ofertës, do të gjeni edhe një zbritje për të blerë versionin e plotë të DearMob iPhone Manager me azhurnime falas. Më në fund, ka një lotari për të hyrë dhe për të fituar një iPad 10,2 duke bërë një votim të thjeshtë.

Me këtë mjet ne do të jemi në gjendje menaxhoni gjithçka që lidhet me skedarët dhe të dhënat në iPhone ose iPad. Në një mënyrë që është e thjeshtë për ne, si dhe shumë më efikase. Kjo është arsyeja pse është një opsion me interes të tillë për shumë përdorues. Çfarë mund të bëjmë me të?

Menaxhoni të dhënat me DearMob iPhone Manager

ManagerMob iPhone i dashur

DearMob iPhone Manager është një mjet i krijuar për të menaxhimin dhe transferimin e të dhënave në një pajisje iOS, qoftë iPhone ose iPad. Ideja është që ne mund ta përdorim atë për të punuar me të dhënat e përmendura, të tilla si krijimi i kopjeve rezervë ose transferimi i skedarëve të përmendur në një pajisje tjetër, sikur të ndryshonim telefonat. Ka një gamë të gjerë funksionesh që e bëjnë atë një mjet kaq interesant. Disa prej tyre janë:

 • Transferimi i fotove, videove ose muzikës (përfshirë listat e dëgjimit)
 • Konvertoni automatikisht formatet (për të pasur skedarë në formate që hapen më lehtë)
 • Menaxhimi dhe fshirja e skedarit
 • Menaxhimi i kontaktit (hiq kontaktet e kopjuara, rezervimet)
 • Shikoni skedarët në formate si HEIC
 • Menaxhimi i fotove dhe albumeve tuaja fotografike
 • Rezervimet e skedarëve
 • Riparimi i të dhënave nga iPhone ose iPad
 • Kriptimi i skedarit
 • Menaxhimi i kalendarit (importi midis iPhone dhe kompjuterit, bëni ndryshime, përkujtesa)
 • Eksporto mesazhe SMS
 • Ndani faqet e ruajtura në Safari me shfletuesit e tjerë
 • Lehtë dhe i sigurt, pa kufizime të iTunes ose iCloud dhe pa rrezikun që të dhënat tuaja të fshihen.

Këto janë shumica e funksioneve që ne mund të kryejmë nëse përdorim DearMob iPhone Manager. Siç mund ta shihni, Paraqitet si një mjet shumë i plotë, e cila paraqet një zgjidhje për të gjitha llojet e përdoruesve, kur punojnë me skedarë në iPhone e tyre. Përveç eliminimit të pengesave të caktuara, të tilla si puna me formate pak të njohura ose të komplikuara, falë funksioneve që i bëjnë ato të konvertohen automatikisht, pa humbur karakteristikat e tyre.

Megjithëse na ofron një numër të madh funksionesh, DearMob iPhone Manager është i lehtë për t'u përdorur. Ka një ndërfaqe të thjeshtë, pa shumë ndërlikime dhe që mund ta përdorim në një mënyrë intuitive. Përveç kësaj, funksionimi i tij është shumë efikas dhe vepron shpejt në çdo kohë, gjë që është një tjetër aspekt kryesor në një mjet të këtij lloji për përdoruesit. Kështu që ajo do të pajtohet në çdo kohë me atë që duam prej saj. Ne e shkarkojmë këtë mjet në kompjuter, i pajtueshëm me Mac dhe Windows, dhe gjithçka do të menaxhohet prej tij në vetë kompjuterin.

Si mund të shkarkohet në iOS

Shumë prej jush ka të ngjarë të jenë të interesuar të marrin DearMob iPhone Manager për iPhone ose iPad tuaj. Shtë një mjet që mund ta shkarkojmë tani, edhe pse siç mund ta keni imagjinuar tashmë, është një mjet pagese. Shtë një mjet profesional për të cilin duhet të paguajmë nëse duam ta përdorim me iPhone ose iPad. Në faqen e internetit të zhvilluesit keni të gjitha të dhënat në lidhje me pagesat, pasi ka plane të ndryshme licencimi për të zgjedhur.

Edhe pse në të gjitha rastet, ekziston mundësia për të provuar DearMob iPhone Manager falas. Kështu që ju mund të shihni nëse funksionet që ofron ky mjet janë të dobishme në rastin tuaj, nëse përshtaten me ato që prisnit dhe në këtë mënyrë të jeni në gjendje të merrni vendimin për ta blerë ose jo në një mënyrë më të mirë. Ky mjet shkarkohet në kompjuterin tuaj, i pajtueshëm me Mac dhe Windows dhe mund ta merrni nga faqja zyrtare e ManagerMob iPhone i dashur.

Si të aktivizoni produktin falas

Nëse dëshironi të provoni versionin falas, është e mundur përkohësisht falë një kodi që kompania na vë në dispozicion. Në këtë lidhje mund ta shkarkoni këtë version në kompjuterin tuaj, kompatibil me Windows dhe Mac siç e dini tashmë. Kur të keni shkarkuar këtë version të programit, thjesht duhet të futni këtë kod aktivizimi për Windows: CCFJP-P2FL2-A6TEK-NBQPX dhe tani mund t'i shijoni këto funksione në çdo kohë. Nëse keni një Mac, do të duhet të përdorni kodin e aktivizimit CDW4V-N3HCQ-MTAHJ-P3JS3

Kjo është një mundësi e kufizuar, kështu që nëse keni menduar se DearMob iPhone Manager është një program me interes për ju, është një mënyrë e mirë për ta pasur atë në kompjuterin tuaj dhe të jetë në gjendje të shijojë shumë funksione, siç ju kemi treguar më lart, atë që na ofron. Shumë e lehtë për t'u përdorur përveç kësaj.

Merrni pjesë në lotari për një iPad 10,2

Fito iPad DearMob iPhone Manager

Surprizat nuk mbarojnë, pasi kemi shansi për të fituar një iPad në këtë rast faleminderit DearMob iPhone Manager. Nëse e keni shkarkuar programin dhe e keni provuar tashmë, ju keni mundësinë të ofroni një vlerësim. Ata na lejojnë të zgjedhim se cilin funksion ose funksion na pëlqyen më shumë në lidhje me këtë program dhe në këtë mënyrë mund të marrim pjesë në lotari për një iPad.

Në këtë lidhje ku eshte ne mund të ofrojmë vlerësimin e programit. Ne do të duhet të zgjedhim se cili është funksioni që na pëlqeu më shumë në program, midis opsioneve që na ofrohen në ekran. Atëherë thjesht duhet të fusni një adresë emaili dhe të klikoni në butonin "Më numëroni". Në këtë mënyrë ju do të jeni në gjendje të merrni pjesë në lotari të përmendura dhe të fitoni një iPad. Shumë e lehtë për tu bërë dhe me një çmim që me siguri ju intereson shumë prej jush.

Prandaj, mos hezitoni të provoni DearMob iPhone Manager dhe të lënë një vlerësim ose mendim në lidhje me funksionet e tyre në këtë provë të thjeshtë. Ju do të jeni në gjendje të merrni pjesë në lotarinë në fjalë dhe kush e di nëse e gjeni veten me habinë që jeni fituesit e iPad-it në fjalë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.