Dita e nisjes së serisë së re të Apple Watch 7 ka mbërritur!

Pas një jave që nga rezervimet e seria e re e Apple Watch 7 sot të Premten 15 Tetor Blerësit me fat të këtyre orëve inteligjente Apple do të fillojnë t'i marrin ato në shtëpi ose mund t'i marrin në Apple Store në kohën e zgjedhur. Për më tepër, kompania gjithmonë mban disa aksione për dyqanet e saj zyrtare, kështu që mos hezitoni të ndaleni në njërën prej tyre nëse keni ndërmend të blini këtë pajisje të re Apple që është lansuar sot.

Seria Apple Watch 7 fokusohet drejtpërdrejt në ekran

Pa dyshim ndryshimi i madh që po shohim në videot dhe rishikimet e para Apple Watch Series 7 është në ekran. Shumë përdorues panë ndryshimin e këtij ekrani me atë të modeleve të mëparshme dhe duket se është ndryshimi kryesor. Shtë e vërtetë që ngarkuesi është më në fund USB C dhe se sfera të ndryshme shtohen në këtë model, por në linja të përgjithshme seria e re e Apple Watch 7 është përmirësuar qartë në ekranin e saj. 

Të gjithë ata që rezervuan ditën e parë dhe gjatë minutave të para kanë një datë dorëzimi sot, pjesa tjetër do të duhet të presë edhe pak. Epo, pak jo, "shumë" dhe është se koha e dorëzimit për këto orë të reja Apple zgjatet deri në fund të nëntorit dhe fillimit të dhjetorit në rastet më të mira. Mungesa e përbërësve po shkakton probleme në furnizimin e këtyre orëve dhe duket se kjo do të jetë kështu për një kohë.

Në çdo rast, ata që janë me orët e tyre të reja në kyçet e dorës, nuk kemi çfarë të themi më, Shijojini ato!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   flx dijo

    Epo, kapa një (alumini NUK celulare) të martën 12, dhe parashikimi i dorëzimit është 29 nëntor - 3 dhjetor