Emrat zyrtarë të iPhone 11 dhe një iPad të ri kanë dalë në treg

iPhone 11

Rrjedhjet ndodhin në këto data kaq afër lansimit përfundimtar të iPhone të ri, mos harroni këtë ne kemi një takim më 10 shtator, kur ne do të ndjekim absolutisht dhe rigorozisht lansimin e iPhone të ri dhe kush e di nëse ka ndonjë surprizë tjetër.

Ndërkohë Një rrjedhje e dokumenteve në lidhje me iOS 13.1 e ka bërë të qartë se cili do të jetë emri i iPhone 11 të ri dhe duket se nuk do të ketë surpriza. Sidoqoftë, nuk është e vetmja gjë që gjejmë në këtë kapje, ne do të kemi gjithashtu lajme në lidhje me gamën e iPad, dhe është që së shpejti do të jemi në gjendje të shohim lajme në lidhje me të, a do ta humbasësh?

iOS 13
Artikulli i lidhur:
Pse mendoj se iOS 13 do të jetë versioni më i mirë i iOS ndonjëherë

Ajo që kemi të qartë është se duket se diapazoni XR nuk do të ketë një rinovim, Apple madje mund të përfundojë duke e shuar atë përfundimisht, nuk do të ishte hera e parë që një produkt nga kompania Cupertino zgjat vetëm një vit në katalogu. Sido që të jetë, rrjedhja që është parë në faqen e internetit iPhoneBeta ka qenë ajo e tre terminale: iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Max. Këto nomenklatura shfaqen në dokumentacionin zyrtar të Apple, në të njëjtën kohë kur Spigen ka filluar të shpërndajë shembuj të çështjeve të saj me të njëjtët emra tek analistë të caktuar.

Duket se po na mbaron hapësira për befasi, në të njëjtën mënyrë që përdoruesit do të marrin versionin përfundimtar të iOS 13 më 23 shtator, Njësitë e para të iPhone 11 nuk do të mbërrijnë deri në tetor, kështu që pritet që iPhone 11 të vijë direkt nga fabrika me iOS 13.1, një version që është tashmë në fazën e testimit. Lidhur me iPad, iu referohemi dy modeleve të reja që nuk tregojnë nëse janë apo jo nga diapazoni Pro, dhe që do të mbërrinin gjithashtu në muajin tetor.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Ton dijo

    dokumentet e rrjedhura janë false