Filmi i ri i Scarlett Johansson 'Nusja' po vjen në Apple TV +

Sot shumë prej jush do të kenë marrë email nga Apple që konfirmon zgjatjen e provës tuaj falas të Apple TV + deri në Shkurt 2021. Një shtesë që do të na lejojë të shijojmë të gjitha seritë dhe filmat që djemtë nga Cupertino do të shtojnë në katalogun Apple TV +. Tani sapo e zbuluam atë Filmi i ardhshëm i nominuar për Oskar Scarlett Johansson 'Nusja' që do të shihet në Apple TV +. Vazhdoni të lexoni se ne ju tregojmë të gjitha detajet e 'Nusja'.

'Nusja' tregon një histori të trillimeve shkencore në të cilëne Scarlett Johansson luan një grua të krijuar nga një biznesmen për të qenë gruaja perfekte. Kjo grua perfekte përfundon duke ikur nga krijuesi i saj dhe kufizohet në vëzhgimin e botës së tmerrshme në të cilën ka jetuar. Pas kësaj, gjeni identitetin tuaj të vërtetë dhe bashkoni forcat për të ndërtuar veten tuaj. Një film kompleks siç mund ta shihni Dikur më kujton fragmentin e Scarlett Johansson tek Ajo (Duhet ta shihni në versionin origjinal për të kuptuar komentin). Ne ende nuk e dimë kur do të dalë në treg, por në këtë produksion A24, Scarlett përveç që luan në personazhin kryesor, gjithashtu do të marrë pjesë si prodhues i së njëjtës. Një film i drejtuar nga Sebastián Lelo.

Kështu që ju e dini, përfitoni nga koha e lirë që keni në Apple TV +Mos harroni se ata nga ju që e aktivizuan atë vitin e kaluar tani do ta kenë atë falas deri në shkurt 2021, një lëvizje që ndoshta është për shkak të planifikimit të Apple për të lëshuar më shumë përmbajtje në këto muaj. Gjithnjë e më shumë kompani janë të përfshira në transmetimin e videos dhe është gjithnjë e më e vështirë për ta të konkurrojnë, në fund të fundit duhet të vendosim se cilën përmbajtje na pëlqen më shumë për të shmangur pagimin e më shumë se një, ose dy, shërbimeve radhazi. Dhe ju, ju pëlqen përmbajtja e Apple TV +?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.