Kryefjala e Nesërme mund të shihet në disa Dyqane Apple

Neser eshte një nga ditët më të parashikuara nga miliona përdorues të Apple, pasi është ngjarja prezantuese e iPhone-ve të rinj, ndoshta edhe Apple Watch Series 5 dhe MacBook Pro i ri 16-inç, megjithëse kjo ka më pak të ngjarë, siç është gjenerata e re e iPad Pro 11 dhe 12,9-inç.

Të Premten e kaluar, Apple njoftoi se rasti kryesor nuk do të ishte i disponueshëm vetëm përmes aplikacionit të ngjarjeve Apple TV dhe direkt nga faqja e saj në internet, por gjithashtu,do të jetë gjithashtu në dispozicion në YouTube, një platformë ku fjalët kryesore kanë qenë gjithmonë në dispozicion disa ditë pas ngjarjes. Nëse dëshironi të shijoni fjalën kryesore me adhuruesit e tjerë të Apple dhe keni një Dyqan Apple afër, me siguri që mundeni.

Ekrani i dyqanit të Apple

Siç mund ta lexojmë në 9to5Mac, Apple do të ofrojë brenda programit Sot në Apple, transmetimi i ngjarjes në qytete të caktuara të botës. Lista e dyqaneve që do të ofrojnë prezantimin kryesor nuk është publikuar, por ka më shumë gjasa që ajo të kufizohet në ato që janë rinovuar së fundmi dhe që kanë një ekran gjigant ku mbahen seancat Sot në Apple.

Nga iPhone i vërtetë do të bëjmë një monitorim i drejtpërdrejtë i ngjarjes përmes YouTube, ku disa nga anëtarët e podcast do të komentojnë drejtpërdrejt të gjitha produktet që Apple prezanton gjatë fjalës kryesore.

Disa orë më vonë, të gjithë përbërësit e podcast do të takohen analizoni të gjitha lajmet që paraqiten drejtpërdrejt përmes kanalit tonë në YouTube. Audio e podcastit në fjalë do të jetë gjithashtu në dispozicion në platformat kryesore të podcastit si iTunes, Spotify dhe iVoox, disa orë më vonë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.