Frenzic: Overtime është një lojë me enigma tani e disponueshme në Apple Arcade

Koha shtesë e Frenzic

Pas një pauze 2-mujore në Apple Arcade, platforma e abonimit të lojërave video të Apple ka filluar merrni përsëri tituj. Javën e kaluar, kemi biseduar rreth Arcade: Legjendat e Mbretërisë dhe ata që do të bashkohen së shpejti Odyssey i Alto: Qyteti i Humbur dhe Angry Birds: Reloaded plus Universi Doodle God.

Para fillimit të versioneve të reja ekskluzive Apple Arcade të Alto's Odyssey dhe Angry Birds: Reloaded, duhet të flasim për titullin më të fundit që tani është i disponueshëm në Apple Arcade: Frenzic: Punë shtesë, titull i krijuar nga zhvilluesit e The Iconfactory, krijuesit e Twitterrific, një aplikacion fantastik në Twitter.

Siç mund ta lexojmë në përshkrimin e këtij titulli:

Frenzic: Overtime kombinon një përvojë tërheqëse dhe të shpejtë të lojrave me grafikë dhe tinguj mahnitës në një aventurë që mund ta filloni dhe luani për pesë minuta ose pesë orë.

Montimi i bërthamave të energjisë për FulmiBots të ri mund të bëjë që jeta në uzinën e Konprissa Industries të ndihet pak kaotike për lojtarët.

Ndërsa lojtarët plotësojnë objektivat e tyre të kthesës në kohën e duhur, ata do të promovohen në pozicione më shpërblyese në linjën e asamblesë.

Lojtarët do të përballen me më shumë se 45 nivele, mënyra të shumta lojërash dhe qindra mini-objektiva ndërsa zbulojnë sekretet e Industrive Konprissa dhe, në fund të fundit, ata do të duhet të shpëtojnë botën!

Për të shijuar këtë dhe titujt e tjerë të Apple Arcade, iPhone dhe iPad duhet të jenë menaxhuar nga iOS 13 / iPadOS 13, ndërsa Apple TV për tvOS 13 dhe nëse kemi edhe Mac, ai kërkon macOS Big Sur (macOS 11.oo më vonë).

Koha shtesë e Frenzic

Ky titull është kontrollues të palëve të treta të përputhshme, është i pajtueshëm me Family Sharing dhe na lejon të ruajmë progresin përmes Game Center.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.