IPhone 9 më i afërt: zbuloi një rast në Best Buy

iPhone 9

Dhe është se pas disa ditësh në të cilat dukej se modeli i ri i iPhone "i lirë" i quajtur gjithashtu iPhone 9 ose iPhone SE 2 ose iPhone 8 i përmirësuar, do të ishte afër prezantimit zyrtar në faqen e internetit të Apple. Kjo nuk është diçka zyrtare, por në dyqanet elektronike të konsumit në Best Buy, disa raste të kompanisë Urban Armour Gear (UAG) për një iPhone 4,7 inç me një mbishkrim shumë të qartë në fund po mbërrijnë në dyqane: «IPhone i ri 4,7 2020«

Kjo do të thotë se ne po përballemi me një mbulesë për një pajisje 2020 dhe me masa 4,7 inç Së bashku me vrimën për kamerën e pasme mund të mendoni drejtpërdrejt se ky dizajn i iPhone do të jetë i njëjtë me atë që kemi aktualisht në iPhone 8.

Rasti UAG

Mbulesat nuk mund të shiten deri në 5 Prillin e ardhshëm

Një tjetër nga të dhënat kryesore të siguruara nga personi që zbuloi këtë imazh në mediat e njohura MacRumors është se kopertinat nuk do të mund të shiten deri në 5 Prillin e ardhshëm. Ky informacion është i rëndësishëm pasi do të zbulonte plotësisht datën ose a afër datës së nisjes të këtij modeli të ri të iPhone.

Fakti është se e gjithë kjo zakonisht ndodh gjithmonë në lëshimin e pajisjeve të reja. Së pari vijnë rrjedhjet e mbulesave dhe pastaj shohim që pajisjet mbërrijnë, në këtë rast kemi edhe datën e mundshme të lansimit të këtij iPhone 9 ose iPhone SE të ri, por e gjithë kjo është akoma një thashethem / rrjedhje që mund të mos jetë reale, kështu që do të jetë e nevojshme të vazhdoni të prisni me durim ndërsa ditët kalojnë për ta verifikuar atë. Ajo që na bën të dyshojmë më shumë është padyshim data e fillimit të çështjes në këtë zinxhir dyqanesh, E Diel, 5 Prill?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.