Imazhet e prototipit të parë Apple Watch kanë rrjedhur

Prototipi i Apple Watch

Disa imazhe janë zbuluar të a prototipi i parë Apple Watch, me firmware WatchOS tuaj beta të instaluar dhe plotësisht funksional. Normalisht të gjitha këto objekte janë shkatërruar, për të shmangur rrjedhjet e konkursit.

Nuk është shumë e qartë nëse fotografitë janë kapur në kohën e tyre, dhe më pas prototipi u shkatërrua, ose është ende funksional në një sirtar në Apple Park. Për fat të mirë, shtresa e jashtme evoluoi në modelin e lakuar të Apple Watch të parë, sepse kjo është e shëmtuar në hundë. Edhe pse duke parë Trendi aktual i Apple për t'u kthyer në anët e sheshta....

Ata sapo kanë dalë në llogari Demo e mollës nga imazhet e reja në Twitter që tregojnë atë që duket të jetë një prototip Apple Watch. Mund të jetë që pajisja në një farë mënyre shpëtoi duke u shkatërruar. Ka softuer të brendshëm dhe parametrat e zhvillimit plotësisht funksional.

Pajisja ka një rast mjaft primitiv që është larg nga pamja e dukshme e një ore. Hardware i paraprin kurorës aktuale dixhitale, me vetëm dy butona në anën e majtë dhe ajo që duket si një lloj butoni në shtëpi e ndërtuar në pjesën e përparme të kutisë.

Softueri është një pamja paraprake e shikimit të parë 1.0 dhe Apple Demo demonstron që ndërtimi i brendshëm është plotësisht funksional, me një larmi fotografish që tregojnë ndërfaqen e përdoruesit me ekrane të ndryshme.

I referohet mollë kompjuter lisa nga vitet 1980. Edhe Lisa Simpson përdoret si ikonë e aplikacionit në prototipin Apple Watch për "Testuesin e Lizës".

Kjo është gjithashtu ajo ku vlerësohet aplikacioni "Springboard zoom", i cili përfshin një përvojë interaktive të asaj që ekran në shtëpi watchOS që të gjithë e dimë.

Pa dyshim, një artikull koleksionist që do të kishte çmime shumë të mira në ankandet tipike të Amerikës së Veriut të pajisjeve unike të Apple. Ata me siguri do të paguanin një kullotë për orën inteligjente.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.