Imazhi i parë i vërtetë i Studio AirPods filtrohet

Kemi folur për disa muaj për një sërë kufjesh për të cilat Apple po punon, një gamë e re kjo nuk ka asnjë lidhje me AirPods ose AirPods Pro. Po flasim për kufje të pagëzuara si AirPods Studio me një format mbi vesh, domethënë mbulon tërë veshin.

Imazhet që kanë dalë vetëm konfirmojnë informacionin që Bloomberg publikoi në lidhje me këto kufje, duke provuar edhe një herë se Mark Gurman është i saktë në parashikimet e tij dhe jo John Prosser, i cili ka dashur të bëjë një emër për veten në botën e rrjedhjeve të Apple dhe gjithçka që ka bërë është tallje.

Imazhet që janë rrjedhur korrespondojnë me modelin Sport, një model i krijuar për t'u përdorur gjatë ushtrimit të sporteve. Kjo do të ketë një seri të perforacione që do të ndihmojnë ajrosjen dhe do të jetë prej materialeve të frymëmarrjes.

Modeli më i shtrenjtë dhe me përfundime premium, do të jetë prej lëkure dhe nuk do të ketë ato vrima nga jashtë. Të dy modelet do të kenë pjesë modulare që mund të zëvendësohen për personalizim ose që përkeqësohen me kalimin e kohës.

Disa javë më parë prova e parë e këtyre kufjeve u gjet në kodin iOS 14, fillimisht do të ishte në dispozicion në dy ngjyra për secilin nga versionet (Sport dhe Premium) dhe çmimi fillestar i tregut do të ishte në 349 dollarë.

Në prezantimin kryesor të gamës së re të Serisë 6 dhe iPad-ve të rinj nuk u prezantuan, kështu që nëse Apple planifikon t'i lëshojë ato në pjesën e mbetur të vitit, ka të ngjarë që janë paraqitur zyrtarisht në fjalën kryesore ku do të prezantohet iPhone i ri 12.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Louis Gavilano dijo

    Unë sinqerisht prisja të shihja disa Studio AirPods (nëse ata e quajnë veten kështu) me shumë më shumë detaje dhe ndoshta edhe minimaliste, megjithatë këto kufje duken si helmetat e një piloti helikopteri ... turp nëse bëhet projekti përfundimtar .. Kufjet Bosé ose Sony duken mirë, Apple duhet t'i përmirësojë ato.