Jennifer Garner zëvendëson Julia Roberts në serialin The Last Thing He Told Me

Jennifer Garner

Në fund të vitit të kaluar ju informuam për inkorporimin e aktores Julia Roberts, për kastën e serialit Gjëja e fundit që më tha, një produkt i ri Hello Sunshine nga Reese Witherspoon, të cilit i përket edhe ajo Shfaqja e mëngjesit.

Megjithatë, sipas djemve nga Deadline, Julia Roberts ka hequr dorë nga kasti duke mos mundur të kombinojë regjistrimin e serialit me projekte të tjera profesionale të aktores. Ky serial bazohet në përshtatjen falas të Laura Dave me të njëjtin emër.

Siç mund ta lexojmë në Deadline:

Jennifer Garner do të prodhojë titullar dhe ekzekutiv të serive Apple TV + Limited Gjëja e fundit që më tha. Bazuar në bestsellerin nr. 1 të New York Times, seriali është prodhuar nga Hello Sunshine e Reese Witherspoon, e cila zgjodhi librin e autores Laura Dave dhe shërben si studio për projektin me Televizionin e 20-të.

Gjëja e fundit që më tha ndjek protagonisten (luajtur nga Jennifer Garner) e cila bashkohet me njerken e saj per te të kërkojë të vërtetën për zhdukjen misterioze të burrit të saj. Së bashku me Reese Whiterspoon dhe Jennifer Garner, në detyrat e prodhimit, është Lauren Neustadter.

Për momentin nuk dihet se kur është caktuar premiera e këtij të riu, pasi ende nuk ka nisur prodhimi, por gjithçka tregon se deri në vitin 2023, nuk do të publikohet.

Jennifer Garner fitoi famë në Hollywood përmes serialit Pseudonim, serial i prodhuar nga JJ Abrams, i cili po ashtu bashkëpunon me Apple TV +, edhe pse për momentin produkti juaj i parë, Pak zeri, nuk ka pasur suksesin e pritur dhe kompania me bazë në Kupertinon ka vendosur mos e rinovoni për një sezon të dytë.


Na ndiqni në Google News

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.