Jessica Alba bashkohet me kastin e fytyrave të njohura që do të shfaqen në Planet of the Apps

planeti i aplikacioneve

Meqenëse planet e kompanisë me bazë në Cupertino u njoftuan për të filluar krijimin e serialeve për tu transmetuar përmes transmetimit, ne nuk kemi ndaluar së njohuri aktorët dhe aktoret që do të shfaqen në këtë shfaqje realiteti. Ky realitet i quajtur Planet Of the Apps na tregon se si zhvilluesit krijojnë aplikacione për platforma të ndryshme të Apple. Por jo vetëm që do të përqendrohet në krijimin, por gjithashtu përfshin të gjithë procesin, duke përfshirë komercializimin e aplikacionit. Nëse do të ishte në dorën e Apple, ne nuk do të dinim absolutisht asgjë për këtë projekt, por falë faktit që ata që janë të përfshirë kanë gjuhë shumë të gjatë, pak nga pak ne po marrim më shumë informacion në lidhje me këtë projekt të ri të Apple.

jessica-alba

Një nga aktoret e para që iu bashkua këtij reality show ishte Gwyneth Paltrow. Më vonë, Will.i.am dhe Gary Vaynerchuck janë shtuar në grupin e artistëve të njohur. Këto dy të fundit janë më pak të njohura jashtë Shteteve të Bashkuara. Shtesa e fundit për këtë projekt është ajo e aktores Jessica Alba, e cila ka bërë një deklaratë për mediat amerikane duke konfirmuar se ajo do të jetë gjithashtu pjesë e këtij projekti Apple si një mentore si aktorja tjetër Gwyneth Paltrow.

Fituesi i këtij reality show përveç që bën para të vërteta i kualifikuar për një fond të zhvillimit të aplikacioneve deri në 10 milion dollarë të krijuar nga Lightspeed Venture Partners, një nga investitorët e parë që kompania e produkteve të konsumit të Snapchat dhe Jessica Alba kishte në ditët e para.

Ky reality show i Apple ka të gjitha shënjestrat e të qenit një lloj Master Chef, ku konkurrenca dhe kreativiteti vlerësohen shumë. Për momentin nuk e dimë se kur do të fillojë të transmetohet ky program nën kujdesin e Apple, por sapo ta dimë do të informojmë menjëherë. Ajo që gjithashtu nuk e dimë është nëse ky program do të jetë në dispozicion falas përmes iTunes ose nëse Apple dëshiron ta ofrojë atë vetëm për përdoruesit e Apple Music.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.