Fjalë kyçe drejtpërdrejt me ne dhe fitoni 4 muaj Apple Music falas

https://www.youtube.com/watch?v=Eo0s_6jISe4

Më 14 shtator në orën 19 pasdite me kohën spanjolle (00:10 në Cupertino) keni një takim me Kryesuesin për të prezantuar iPhone -in e ri 00 dhe me ne në kanalin Actualidad iPhone të YouTube, ku si gjithmonë, ne do të ndjekim drejtpërdrejt të kësaj ngjarjeje.

Ju ftojmë të shijoni me ne ngjarjen e prezantimit të iPhone 13, ku do të bëjmë lotari 4 mujore të Apple Music mes pajtimtarëve. Kështu që mund të përfitoni sa më shumë nga AirPods 3 të rinj.

Si në çdo ngjarje prezantimi, nga ora 18:45 tashmë do të transmetojmë drejtpërdrejt në kanalin tonë në YouTube, edhe pse sigurisht që mund të qëndroni plotësisht të informuar përmes llogarisë sonë në Twitter dhe natyrisht këtu, në Actualidad iPhone, uebfaqja juaj e besuar për t'ju mbajtur të informuar për botën e Apple në përgjithësi.

Ndërkohë, ju lëmë në krye një përmbledhje të vogël me të gjitha lajmet që Apple do të paraqesë si iPhone 13, Apple Watch Series 7 dhe natyrisht AirPods të gjeneratës së tretë. Shfrytëzoni rastin për t'u abonuar në kanalin tonë, ku do të japim një abonim katër mujor në Apple Music. Për më tepër, ju kujtojmë takimin në orën 23:30 në #PodcastApple ku do të flasim për gjithçka të paraqitur dhe do të japim mendimin tonë personal.

Sa është koha për të parë ngjarjen e prezantimit të iPhone 13

Ngjarjet e Apple zakonisht mbahen në orën 10:00 të mëngjesit në Cupertino (Kaliforni), megjithatë, ndryshimi i kohës nuk duhet të jetë një pengesë, në këtë kohë ju mund ta shijoni atë në vendin tuaj:

 • Spanjë: në 19: 00 orë / 18:00 në Ishujt Kanarie
 • SHBA (Nju Jork / Bregu Lindor): në 13: 00 horas
 • Argjentinë: në 14: 00 horas
 • Bolivi: 13: 00 oret
 • Brasil: në 14: 00 horas
 • Kili: në 13: 00 horas
 • Kolumbi: në 12: 00 horas
 • Kostarikë: në 11: 00 horas
 • Kubë: në 13: 00 horas
 • Ekuador: në 12: 00 horas
 • El Salvador: në 11: 00 horas
 • Guatemala: në 11: 00 horas
 • Honduras: në 11: 00 horas
 • Meksikë: në 12: 00 horas
 • Panama: në 12: 00 horas
 • Paraguaj: në 13: 00 horas
 • Peru: në 12: 00 horas
 • Puerto Rico: në 13: 00 horas
 • Republika Dominikane: në 13: 00 horas
 • Uruguay: në 14: 00 horas
 • Venezuela: në 13: 00 horas

Mbani mend, ju keni një takim me ne në kanalin Actualidad iPhone të YouTube që nuk dëshironi të humbisni.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.