Këllëfi i plotë prej lëkure i Apple për iPhone 12 tani i disponueshëm

Këllëf lëkure integral për Apple iPhone 12 të ri

Prezantimi i të riut iPhone 12 Ai la disa surpriza të tilla si ardhja e standardit MagSafe dhe sasia e aksesorëve në dispozicion për këto pajisje të reja. Që nga lansimi i saj, Apple ka lansuar kutitë prej silikoni dhe transparente për iPhone 12 të ri, si dhe portofolin prej lëkure që mund të ngjitet në secilën prej tyre në pjesën e pasme. Prezantimi i terminaleve gjithashtu njoftoi Mëngë lëkure ose mëngë lëkure integrale, kur e përkthen në spanjisht, që tani është në dispozicion në Apple Store për një çmim prej 149 euro dhe katër ngjyra të ndryshme.

Këllëf i ri i plotë lëkure Apple për iPhone 12

Përkthimi nuk mund të jetë më pak tërheqës. Apple zyrtarisht ka lansuar kompaninë Mëngë lëkure, një rast lëkure që njoftoi në tetor në të njëjtën kohë që iPhone 12 i ri dhe përkthimi Spanjisht është mbulesë lëkure integrale. Sidoqoftë, arsyeja nuk mungon pasi qëllimi i këtij fondi është mbulojnë të gjithë strukturën e terminalit duke lënë vetëm zonën e ekranit që tregon kohën e dukshme. Pjesa tjetër mbrohet nga e gjithë kaseta, përfshirë pjesën e poshtme me altoparlantët e jashtëm.

Madeshtë bërë nga lëkura evropiane e nxirë dhe e rafinuar me një proces të veçantë, është e butë në prekje dhe fiton një ton natyral me kalimin e kohës. Ai i përshtatet si një dorezë kthesave të iPhone dhe e mbron atë nga gërvishtjet dhe pikat pa dalë nga asgjë. Xhepi i brendshëm është i përsosur për të ruajtur kartat e kreditit ose kartën tuaj të identitetit dhe rripi që përputhet është shumë komod për ta pasur gjithmonë pranë.

Mbulesa prej lëkure integrale është i pajtueshëm me iPhone 12, mini, Pro dhe Pro Max, si pjesa tjetër e rasteve që Apple ka nisur javët e fundit. Sidoqoftë, e veçanta e kësaj çështje është se lejon mbrojtje të plotë të të gjithë strukturës së cilës i shtohet një rrip për të pasur iPhone gjithmonë në dorë.

Kjo kopertinë e re është bërë nga lëkurë elastike me cilësi të lartë, një material natyral në të cilin Apple këshillon që shenjat dhe rrudhat mund të shfaqen me kalimin e kohës. Përveç kësaj, si me pjesën tjetër të kopertinave, ekziston gjithashtu pajtueshmëri me ngarkuesin MagSafe. Apple gjithashtu këshillon që përdorimi i këtij aksesori me karikuesin MagSafe ose pajisje të tjera standarde mund të lënë shenja.

Availableshtë në dispozicion në katër ngjyra: Blu Baltike, Grejpfrut Rozë, Karamel Kafe dhe PRODUKT (KUQ). Çmimi shkon deri në 149 euro dhe tani është në dispozicion në Apple Store në internet dhe në dyqanet fizike me dërgesa ndërmjet 16 dhe 23 dhjetorit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.