Këto do të jenë rripat e rinj Leather Loop të Apple Watch

Me fillimin e Apple Watch, kompania Cupertino zbuloi se jo vetëm teknologjia ishte burimi i saj i të ardhurave, pajisjet shtesë për Apple Watch, veçanërisht rripat, të cilat janë të larmishme dhe veçanërisht të shtrenjta. Siç e dini, kohët e fundit Apple ka lansuar edicionet e saj Pride 2020 të rripave të Apple Watch, të vlefshme për çdo takim. Në këtë rast, rrjedhjet janë ende në sipërfaqe në Apple, në këtë rast duke folur për Lëkurë Lak.

Me sa duket Apple ka në mendje të azhurnojë Leather Loop, pikërisht një nga rripat e saj më të njohur. Një rrjedhje e re që ka në pezull gjithë kompaninë.

Fotografitë nga 9to5Mac

Ka qenë në 9to5Mac ku ata kanë pasur qasje në këtë rrjedhje. Së pari do të flasim për dizajnin, dhe është se në këtë edicion të ri të rripit duket se ata kanë bërë një seri "lidhje" më të vogla dhe të diferencuara. Personalisht më pëlqente më mirë dizajni i Lëkurës së mëparshme, megjithëse ky edicion i ri është mjaft interesant. Sa i përket ngjyrave, duket se ngjyra blu e kaltër që ishte një nga më elegante zhduket, ndërsa ky edicion i ri duket se do të dalë në shitje në pesë ngjyra: E zezë, kafe e lëkurës, blu e hapur, e kuqe e errët dhe rozë.

Ngjyrat e zgjedhura nga kompania Cupertino duken mjaft të pazakonta duke marrë parasysh paletën dhe që kohët e fundit Apple po zgjedh tonet "pastel". Pak më shumë ndryshime, përparësia e Leather Loop është pikërisht qëndrueshmëria dhe komoditeti i tij, domethënë mundësia e vendosjes dhe heqjes së tij me lehtësi me magnet, përveç pastrimit dhe mirëmbajtjes së siguruar nga lëkura. Personalisht, unë e gjej atë një nga opsionet më të mira në dispozicion, megjithëse ende preferoj versionin e mëparshëm të rripit për elegancën e dizajnit të tij dhe përsosjen e tij.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.