Animoji Karaoke pushton internetin

Shuma e miliona dollarëve që Apple investon në reklamat gjatë gjithë vitit, dhe shikoni se ku ka shkuar një fushatë reklamuese papritur dhe plotësisht falas. Animoji, ai funksion me të cilin të gjithë qeshin por që të gjithë ata që kanë një iPhone X në dorë me siguri e kanë provuar, janë bërë protagonistët absolutë të lansimit të smartphone-it të ri Apple.

Dhe çështja është që interneti është përmbytur me këta personazhe qesharakë që këndojnë këngët më të njohura, qoftë vetëm ose edhe në një grup. Regjistrime më të thjeshta dhe montazhe të tjera të hollësishme mund të shihen në Twitter dhe YouTube, dhe ne kemi zgjedhur ato që na pëlqyen më shumë. Cila këngë do të këndosh?

Për shkak të temës së zgjedhur dhe montazhit të kryer, kjo është Animoji Karaoke me Bohemian Rhapsody meriton vendin e parë pa dyshim. Tema e Mbretëreshës është kënduar nga këngëtarë dhe personazhe të panumërt, dhe ky version Animoji është i dyti pas versionit Muppets.

Kjo ishte videoja e parë që hasa në të njëjtën ditë kur u prezantua iPhone X, dhe mburret në YouTube duke qenë Karaoke e parë Animoji, e cila ka çuar në të gjithë të tjerët.

Si nuk mund të shfaqej kënga mitike "Luani fle sonte", kënduar nga koteleja e Animoji, shoqëruar nga derri dhe pula. Nuk mund të mos kujtoj Rossin, Chandler dhe Joey që kënduan atë këngë për ta rikthyer Marcelin, Majmuni i Ross, në atë episod të Friends.

E fundit por jo më pak e, All Star nga Smash Mouth, me personazhe të ndryshëm të Animoji që këndojnë këtë këngë nga kolona zanore e Shrek.

Si mund të krijoni Karaoke tuaj Animoji? Shumë e lehtë nëse keni një iPhone X. Thjesht duhet të hapni aplikacionin Messages, të përdorni aplikacionin Animoji që është i integruar në aplikacionin Messages dhe të luani një këngë mjaft me zë të lartë, në mënyrë që iPhone juaj ta kapë atë me cilësi të mjaftueshme. Aftësia juaj për të riprodhuar këngën mirë, duke tundur kokën dhe duke bërë gjeste, do të bëjë pjesën tjetër. Pasi të keni regjistruar Animoji dërgojeni dhe ruajeni në mbështjellësin tuaj, dhe nga atje mund ta eksportoni ku të doni.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Raúl Aviles dijo

  Do të ketë tërheqje. Hahaha
  Shumë aplikacione janë në dyqan për FaceID

 2.   Flames dijo

  Kjo e fundit! haha kurvë është se ato nuk zgjasin më shumë se 10 (të paktën për t'i dërguar me iMessage).