Koha TVShow azhurnohet për të zëvendësuar skedën "Aktivitetet"

shfaqje televizive

Nëse jeni i varur nga seria, duhet ta dini TVShow Time, është mënyra më e shpejtë dhe e lehtë për të menaxhuar të gjitha seritë tona në një vend, dhe natyrisht, ai vend është pajisja jonë iOS. Ky aplikacion që është i pajtueshëm me iPhone dhe iPad, na lejon të mbajmë një ndjekje rigoroze të asaj që janë seritë tona, kur kapitujt e rinj do të dalin dhe si t'i shikojmë ato. Kështu, kur kryejmë më shumë se tre ose katër seri në të njëjtën kohë, nuk do të humbasim midis kapitujve dhe gjithmonë do të kemi një kopje rezervë të informacionit. Sot keni marrë një azhurnim të madh për të krijuar një zëvendësim për skedën e aktiviteteve.

Heqja e skedës së aktiviteteve krijoi shumë zhurmë, ishte një mënyrë e thjeshtë për të bashkëvepruar, por dukej se e bënte aplikacionin të ngadaltë dhe të rëndë, kështu që zhvilluesit donin ta hiqnin atë. Tani, për ankesat e përdoruesve, ata kanë vendosur të krijojnë një zëvendësues të vogël për ato veprime të shpejta që janë kryer nga skeda e aktiviteteve.

Çfarë ka të re në versionin 5.7.5

Përshëndetje binare. Ja çfarë ka të re.

Ne morëm shumë komente kur hoqëm skedën Aktivitete.
Kur flisnim me ju, ne kuptuam se kjo skedë ju ndihmoi
1 / e di kur miqtë e tu kanë parë një episod që ke parë
2 / zbuloni shfaqje të reja që miqtë tuaj po shikojnë

Ky azhurnim do t'ju lejojë të bëni pikërisht atë, pa skedinë.
Tani, ju mund të shihni në Ditarin tuaj dhe listën tuaj "për të parë" miqtë që kanë parë kohët e fundit episodet. Ju madje mund të filloni të bisedoni me ta direkt nga atje.

Si mund të ishte ndryshe, aplikacioni gjithashtu përfshin mundësinë e ngarkimit të një avatar, një ridizajnim të vogël të seksionit të profilit dhe madje edhe rimorkiove. Tani për tani nuk mund të gjej një alternativë më të mirë. Ajo zë vetëm 30 MB dhe është në dispozicion në Spanjisht. E pajtueshme me çdo pajisje mbi iOS 7, nëse nuk e keni, provojeni.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   ramseshf dijo

    Tani ndodh edhe këtu !!! Blog-u nuk azhurnohet. Ky post ka qenë në faqen e parë për një ditë dhe tregon se është botuar për 2 orë. Aktualisht ipad merr 1 javë në të cilën postimi i parë është një javë më parë. Pavarësisht se sa shtyp butonin start ose fut adresën e rrjetave, më çon në këto faqe pa u azhurnuar.