Kohler Lëshon Dushin e Ri të Banjës Smart

Ne e dimë që shumë prej jush janë po aq geeks sa ne dhe sot ju sjellim më të rejat: a dush banje i lidhur me Alexa. Tani mund të kërkoni që Alexa të fikë çezmën gjatë dushit dhe madje të dëgjojë muzikën tuaj të preferuar në një nga momentet më të mira të ditës. Pas kërcimit ne do t'ju tregojmë gjithçka për të renë Moxie Showerhead, dushi i zgjuar nga Kohler. 

El koka e re e dushit Moxie dhe altoparlanti inteligjent pa tel ndërthurin sofistikimin dhe përsosmërinë i Kohler Performance Dushing Performance me një altoparlant të fuqishëm që na ofron një gamë mbresëlënëse të zërit të krijuar nga Harman Kardon. Koka e dushit përmban një kokë dushi me mbulim të plotë dhe ofron përfitimet e teknologjisë së lidhur të banjës me tuajin altoparlant inteligjent portabël dhe asistent zëri i integruar. Altoparlanti inteligjent dushi dhe asistenti i zërit japin një ekuilibër të shkëlqyeshëm natyral të zërit me detaje të jashtëzakonshme dhe sigurojnë kontroll pa duar që funksionon pa probleme në dush, në shtëpi ose gjatë lëvizjes.

karakteristika të nga Moxie Showerhead i Kohler:

 • Altoparlanti portabël ofron ekuilibër të jashtëzakonshëm natyral të zërit me detaje të jashtëzakonshme dhe siguron kontroll pa duar që funksionon pa probleme në dush, në shtëpi ose gjatë lëvizjes.
 • Tingull Harman Kardon
 • Altoparlant inteligjent i pajtueshëm me Amazon Alexa
 • Altoparlantët shiten si të pavarur ose si një kombinim i kokës së dushit
 • Ekosistemi aksesor në të cilin është bashkuar altoparlanti si një alternativë ndaj kokës së dushit
 • Bashkimi magnetik për të siguruar që altoparlanti është i pozicionuar në mënyrë të sigurt.
 • Krejtësisht i papërshkueshëm nga uji
 • Saktësisht specifikuar për hapësirën e dushit për të kapërcyer zhurmën e bardhë të dushit
 • Çiftoni altoparlantë të shumtë së bashku (BT, AI kur funksioni i disponueshëm përmes Amazon)
 • Baza e karikimit përfshihet për karikimin pa tel
 • Butonat e kontrollit të prekjes.
 • Altoparlanti inteligjent mbështet aplikacionin Kohler Konnect (cilësimet, paravendosjet për mënyra të ndryshme, etj.)
 • Altoparlanti Bluetooth ka një aplikacion të veçantë për konfigurimin dhe zgjedhjen e paravendosjeve për mënyra të ndryshme (Muzikë, Podcast, etj.)
 • Koha e lojës BT: 6-7 orë në vëllim 70%
 • Koha e lojës me Alexa: deri në 5 orë në vëllim 70%

Dëshironi të merrni këtë dush të mrekullueshëm të lidhur nga Kohler? Epo, çmimi për të paguar për dush gjithashtu me "inteligjencën" e Alexa është disi i lartë ... Kjo e re Moxie Showerhead do të jetë në dispozicion këtë fundvit. Çmimi i setit do të jetë 169 dollarë për versionin Bluetooth, ose 229 dollarë për versionin inteligjent me Alexa. Për më tepër, nëse doni vetëm altoparlantin i papërshkueshëm nga uji, në versionin e tij bluetooth do të kushtojë 99 dollarë dhe në versionin wireless 159 dollarë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.