Kufjet e reja Twins nga Fresh'n Rebel tani në shitje në Fnac

Fresh 'n Rebel ka lansuar kufjet e saj të reja Twins dhe Twins Pro, kufje True Wireless që dalin në treg me disa opsione ngjyrash dhe dy modele të ndryshme- Me dhe pa jastekë silikoni, për t’iu përshtatur të gjitha shijeve dhe veshëve.

Kufjet True Wireless janë pa diskutim produkti më i nxehtë i teknologjisë së dy viteve të fundit. Rehatia e tij dhe tiparet gjithnjë e më të mira që na ofron kanë bërë që edhe më skeptikët të dashurohen, duke lënë pas kabllot e pakëndshme. Fresh'n Rebel ka dashur të bashkohet me këtë trend duke na ofruar një produkt me disa nga karakteristikat e tij që e dallojnë atë nga pjesa tjetër. Nëse flasim për autonomi mund të themi se kemi deri në 24 orë rishikim falë kutisë së tij të karikimit, me 4 orë me një karikim të vetëm për kufjet, dhe një kohë karikimi prej një ore, si për kufjet ashtu edhe për kutinë. Ata kanë një lidhës USB-C dhe janë të pajtueshëm me karikimin pa tel.

Lidhur me cilësinë e zërit, marka premton një nivel më të lartë, me mundësinë e përdorimit të kufjeve në mënyrë të pavarur edhe për telefonata falë mikrofonave të saj të pavarur. Kontrollet me prekje do të na lejojnë të kapërcejmë këngën, të fillojmë ose të ndalojmë luajtjen, përgjigjuni dhe mbyllni telefonatat si dhe thirrni asistentin tonë virtual. Kufjet do të lidhen automatikisht kur t'i hiqni nga kutia dhe do të shkëputen kur t'i vendosni përsëri.

Por Fresh'n Rebel ka dashur të bëjë një ndryshim me pjesën tjetër, dhe për këtë arsye jo vetëm që ka zgjedhur një dizajn shumë të kujdesshëm, por edhe për të ofruar atë që pak ofrojnë në treg. Për këtë arsye, ajo na ofron një gamë të gjerë ngjyrash për të zgjedhur nga ajo që na pëlqen më shumë: jeshile nenexhik, blu, rozë, të kuqe, gri të lehta dhe gri të errët. Por ai gjithashtu dëshiron që cilido qoftë veshi juaj, këto kufje ju përshtaten në mënyrë të përsosur, prandaj ai ka lansuar dy modele: Binjakët dhe Binjakët Këshillë, kjo e fundit me një jastëk silikoni që formohet në kanalin tuaj të veshit. Cilin model të kufjeve ju pëlqen më shumë, do të keni një zgjedhje me këto Binjakë të rinj. Dhe nuk mund të harrojmë rezistencën ndaj ujit, në mënyrë që të mos na prishim duke luajtur sporte ose duke ecur në shi. Binjakët e rinj Fresh'n Rebel janë Në dispozicion nga sot në Fnac për një çmim shumë interesant duke pasur parasysh performancën e këtyre kufjeve: 79,99 €.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.