Giveaway: kopertina e pasme për të shndërruar iPhone 4S në iPhone 5 (@Estudioshops)

Nëse nuk do të blini iPhone 5 sepse lajmet e tyre nuk duken të mjaftueshme por ju pëlqen estetika e saj, tani mundeniShtoni pamjen e saj në iPhone 4S me këto mbulesa të pasme me dy ngjyra. Ju mund të zgjidhni midis Zi-Gri, Black-Black dhe Black-Silver; Për shijen time, Gri i Zi është ai që më shumë i ngjan iPhone 5, së bashku me Argjendin e Zi. Ndryshimi i tyre është shumë i thjeshtë, thjesht duhet të hiqni dy vida të vogla nga fundi dhe del vetë (duke e rrëshqitur pak lart). Gjithashtu, kjo nuk e shfuqizon garancinë e iPhone tuaj.

Mund ta blini për rreth 20 € në dyqanin e sponsorit tonë Estudioshops (specialist në riparimet e shpejta të iPhone):

Gjithashtu për disa ditë ata do t'i kenë ato në rast se dëshironi të ndryshoni ngjyrën e plotë të iPhone tuaj dhe gjithashtu t'i jepni pamjen e një iPhone 5.

Këtë javë do të jeni në gjendje ta merrni falas, Estudioshops na ka dërguar një në mënyrë që t'ia japim njërit prej jush. Thjesht duhet të marrësh pjesë në lotarinë tonë.

Hapat që duhet të ndiqni për të marrë pjesë:

 • Keni një iPhone 4S (jo iPhone 4)
 • Do ndjek @A_iPhone tashmë @studioshops në Twitter dhe / ose Facebook
 • Ndani këtë lajm në Facebook ose Twitter me butonat që do të gjeni në krye
 • Lloji A koment në këtë postim duke u lidhur me llogarinë ku e keni ndarë dhe duke treguar se cilën ngjyrë zgjidhni midis 3 aktualisht në dispozicion.
 • (do të lejohet vetëm një hyrje për person dhe IP)

Ju mund të merrni pjesë deri të Enjten, 25 Tetor 2012 në 20:00 pasdite me kohën gadishullore Spanjolle.

Më shumë informacion - Fitues i Dhuratës së Estudioshops iHelicopter


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

75 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Omar Katalanisch dijo

  i qeshur

 2.   Fran Gg7 dijo

  @frankquillo: eksitim 

 3.   Hoze Tovar dijo

  »
  mbulesa e pasme për të shndërruar iPhone tuaj 4S në një iPhone 5
  «Dhe iPhone 4? Xq kopertina është e njëjtë. që tashmë i harroni "të vjetrat"

  1.    Gnzl dijo

   Nuk është e njëjta mbulesë, 4 dhe 4S janë të ndryshme, kjo është për 4S

 4.   Aitorfs dijo

  @FsAitor: eksitim 

  e zezë-gri

 5.   Spazma29 dijo

  @mitmpoutia

 6.   Fake00 dijo

  @Albe_Aragon: twitter Zi-Gri! Suksese të gjithëve!

 7.   Pablolee99 dijo

  Për mua më origjinale është gri e zezë

 8.   Danytc87 dijo

  @ danytc87: twitter Black-Black / Faleminderit për dhuratën !!

 9.   Eric_laber dijo

  @ericlabernia twitter Fat i zi-Argjend !!

 10.   Paditron dijo

  @paditron në mungesë të iphone 5 nuk do të ishte keq ...

 11.   David lara dijo

  @davlarm: twitter Zi-Argjend Faleminderit !!

 12.   Miguelg105 dijo

  Twitter-Gri i Zi @miguel_garciama: eksitim fat të mbarë për të gjithë

 13.   Joan dijo

  Zi-Argjend, faleminderit

 14.   Joan dijo

  @joaseman Zi-Argjend

 15.   David aranzh dijo

  Negro-Plata @arridj: eksitim në Twitter!
  Fat i mirë!

 16.   NheonNe dijo

  @Nheonwe: eksitim 

  E zezë-Gri 

  Mbajeni iPhone!

 17.   Havier Soria dijo

  @jasodo: twitter Zi-Gri luck Suksese!

 18.   Rubo dijo

  E zezë-argjend + 1

 19.   Jefry811 dijo

  zi-argjend, përshëndetje 

 20.   Francisco Bazán Saameño dijo

  E zezë-e zezë

 21.   Spazma29 dijo

  @mitmpoutia
  E zezë - argjend

  Salu2

 22.   sejitu dijo

  E zeza- Gri.
  Fat i mirë!
  Përshëndetje.

  1.    Sjimenezturnes dijo

   Llogaria është @sejitu

 23.   El_jotaene dijo

  @el_jotaene: disqus 
  e zezë-e zezë

 24.   Ramon Cuni dijo

  @ cuni0716: përjashtim 
  e zezë-gri

  fat te mbare te gjithve !!!

 25.   Manu_foios dijo

  E zezë-gri
  @manu_foios
  Faleminderit për këto dhurata!

 26.   Oscar dijo

  @ fr0sky
  E zezë-gri

 27.   Santi Martinez dijo

  @santimartinezmo: eksitim 

 28.   Idoia dijo

  @idoiaherrero: eksitim 

 29.   sebas lopez dijo

  @vespacoloraaa: eksitim 

 30.   Nachotramoyeres dijo

  @nachotramo: eksitim i zi-gri

 31.   @ josesg14 dijo

  @ josesg14: eksitim 
  Zi-Argjend

 32.   Rafa xu dijo

  @_rafaxu: eksitim 

  E zezë-Gri

 33.   Sergio Aquije dijo

  @seraquagr: eksitim 

 34.   Ari_bardha10 dijo

  @ EduTejedor85
  E argjendtë e zezë. Të gjitha të mirat!

 35.   shuayshuay dijo

  e zezë-gri
  @jjsantana_: twitter 

 36.   @danisurf dijo

  E argjendtë e zezë @danisurf

 37.   Jose_23_adidas dijo

  @joselemerengue
  E argjendtë e zezë

 38.   Miguel Angel dijo

  @Mapoids

 39.   Damianenfermero dijo

  @SupermanDeCadiz
  zi-argjend

 40.   @vegamenor dijo

  @VegaMenor: disqus 
  E zezë - Argjend.
  të fala

 41.   Alex dijo

  @parrealex

 42.   Alex dijo

  @parrealex zi-argjend

 43.   @JanoMaspa dijo

  @JanoMaspa
  E zezë-Gri
  Suerte

 44.   Jorgealex15 dijo

  emri im është alejandro rosa perez dhe unë e kam komentuar atë në facebook! Unë dua atë të zezë dhe gri

 45.   Mcagliani dijo

  Më pëlqen e zeza me gri dhe e postova në @jockeyclubpaste
  Luck.

 46.   Dungorojas dijo

  Ju lutem ma dërgoni në Nayarit Mexico. Unë e dua atë në gri të zezë dhe e postova në facebook

 47.   Chema Ortin Alarcon dijo

  Facebook: Chema Ortin Alarcon
  Zi-Argjend

  Një përshëndetje

 48.   Carcalpaj dijo

  Twitter: @carcalpaj. 
  Më pëlqen grija e zezë.
  Faleminderit dhe gjithë të mirat! 

 49.   Niico z dijo

  @niicomoliina gri e zezë

 50.   Anagematorike dijo

  Unë e kam retweet me llogarinë time @anagematorrico
  Më pëlqen argjendi i zi.

 51.   Elisabeth kalorës dijo

  Përshëndetje!! Unë e kam publikuar në facebook dhe twitter elycaballero21. Më pëlqen gri e zezë. Pershendetje Dhe fat të mbarë për të gjithë!

 52.   Lumartgon dijo

  @ evas31: twitter 
  e zezë-gri
  enga.

 53.   Sblancorico dijo

  @sblancorico
  e zezë-gri

 54.   Zinetiko dijo

  Unë e dua atë !

 55.   Zinetiko dijo

  E zezë - gri

 56.   Sergi dijo

  @ sergicuadrado: eksitim Zi-gri

 57.   Jornd88 dijo

  @ jornd88
  E zezë-gri
  Suksese te gjitheve !!

 58.   Jorgepesca dijo

  E zeza e argjendtë. Jorgepesca

 59.   Miguel tirado garcia dijo

  gri e zezë @ miguelillo99 le të shohim nëse i japim një pamje të re 4s-ve të zeza

 60.   Heuroh dijo

  Unë dua të saj BLACK-GRI 
  @heuroh: eksitim 

 61.   Raul Gullón dijo

  E zezë-Gri. Ndarë nga llogaria ime në Twitter @raulgullon
  Suksese te gjitheve!

 62.   Benetdominguez dijo

  Nuk është në dispozicion për iphone 4?

 63.   Emiliovf6 dijo

  Gri e zezë @EmilitoVidal

 64.   Mauro Listorti dijo

  Zi-Gri !! Do ta marr ... @mlistorti

 65.   Javier Martin dijo

  Ngjyra: E zezë-argjend

  Twitter: @ javy97: twitter 
  https://twitter.com/javy97
  Përshëndetje !!

 66.   Pablo Zapico dijo

  Faleminderit për konkursin! Nëse më prek, unë zgjedh Zi-Gri. Llogaria ime në Twitter është @zapicopablo: twitter 

 67.   Sergio dijo

  Ngjyra: E zezë-Argjendë Twiter im: @serduque një përshëndetje iPhonmaniacos

 68.   JNP dijo

  ngjyra e Zezë-Gri
  Twitter: @jnavalls: twitter http://twitter.com/jnavalls

 69.   Shenjtorët dijo

  Ngjyra e zezë-argjendit @santimartinezmo: eksitim 

 70.   Mario Vera dijo

  Ngjyra e zezë-e zezë. Twitter: @MarioVeera

 71.   Alberto Casas dijo

  Ngjyra e Zezë-Argjendtë
  @ albertocasas1: eksitim
  https://twitter.com/AlbertoCasas1/status/261152252419506176
  Faleminderit për dhuratën. Përshëndetje dhe fat të mbarë

 72.   Jesusja_atletik dijo

  ngjyra e zezë-gri @jesusja_athl

 73.   Hnltrv03 dijo

  E zezë me gri @ Alejandro9222