Luxshare Precision, një furnizues më shumë për Apple sipas Kuo

aeropodet pro 3 Duket se shitjet e fuqishme të AirPods Pro do të bënin që Apple të konsideronte furnizues të rinj për prodhimin e tij duke bashkuar forcat me të pranishmit. Analisti i njohur Ming-Chi Kuo, kthehet në ngarkesë me një lajm në lidhje me këta furnitorë që do të ishin përgjegjës për montimin e të rinjve AirPods Pro, Apple Watch Series 6 dhe iPod touch. Po, tema e iPod Touch është mbase më e paqarta në këto lajme, por ato janë gjithashtu të prodhuara dhe Apple mund t'i shtojë ato në linjat Luxshare Precision.

Luxshare Precision do të bashkojë forcat me Goertek dhe BYD Electronic. Në këtë rast lajmi i keq do të ishte për njohjen Kompjuter Quanta. Sipas detajeve të shpjeguara nga analisti i diskutueshëm Kuo, prodhuesi do të përqendrohej gjithashtu në këto produkte për të shmangur mungesën e AirPods Pro, të gjeneratës së XNUMX-të Apple Watch dhe iPod Touch. Duket më se e qartë se në Quanta ata vazhdojnë me prodhimin dhe janë një tjetër furnizues për këto produkte Apple.

BYD Electronic, do të përqendrohej në iPod Touch kështu që një pjesë e tortës do të shpërndahej drejt midis këtyre kompanive. Pa dyshim, ajo për të cilën jemi të qartë është se parashikimet e shitjeve për Apple Watch dhe AirPods Pro janë shumë të mira për vitin 2020, kështu që çdo rritje në prodhim ose përmirësim do të pritet mirë nga vetë Apple dhe nga përdoruesit. Ne do të shohim se çfarë do të ndodhë në fund, por duket se shitjet janë akoma të mira dhe Parashikimet e analistëve janë të larta për këtë vit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.