Më 13 shtator mund të rezervojmë iPhone-in e ri që do të lansohet më 20

iPhone 11

Të enjten e kaluar Apple dërgoi ftesat për Kryefjala e re Shtator në shtypin e teknologjisë. Një konferencë kryesore në të cilën Tim Cook do të na zbulojë se cili është udhërrëfyesi i Apple për vitin e ardhshëm 2020 dhe gjithçka kalon nëpër të iPhone XI i ri.

Një model i ri iPhone për të cilin po flitet shumë, siç ndodh vit pas viti, por për të cilin nuk ka konfirmim zyrtar. Sigurisht, nëse u besojmë thashethemeve do të kemi deri në tre modele të reja iPhone (si vitin e kaluar), dhe tre kamerat do të jenë risia më e rëndësishme e këtyre pajisjeve të reja. Do të prezantohet më 10 shtator, por kur mund ta kapim? Gjithçka tregon se më 13 shtator do të mund ta rezervojmë dhe më 20 do të mund ta kemi në duar. Pas kërcimit ju japim më shumë detaje ...

L datat duken të konfirmuara, me sa duket ai i ka rrjedhur ato një punonjës i një zinxhiri të madh dyqanesh për djemtë nga MacRumors, dhe informacioni do të vinte nga një komunikim i brendshëm nga Apple për shitësit me pakicë. IPhone 11 dhe iPhone 11 Pro i ri do të jenë rezervoni nga e Premtja, 13 Shtator dhe mund ta keni në shtëpi të Premten, 20 Shtator. Data mjaft të besueshme nëse marrim parasysh afatet që janë shënuar nga Cupertino pas lançimit të iPhone në vitet e mëparshme. Një rast i veçantë ishte lançimi i iPhone X (duhet të prisnim deri në nëntor), ose iPhone XR (pritja ishte deri në tetor).

Ju e dini, Kemi një takim të martën, 10 shtator në orën 19:00 pasdite., dita e Keynote në të cilën do të shohim këto modele të reja iPhone, dhe si gjithmonë do të jeni në gjendje të mësoni të gjitha lajmet që djemtë nga Cupertino kanë përgatitur për ne përmes iPhone aktual. Ju presim!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.