Marshall lançon Uxbridge të ri me dizajnin e tij të famshëm të cilësisë së mirë dhe AirPlay 2

Mërziteni në shtëpi? Si po shkon shpenzimi për pajisjet e reja? Me siguri ju jeni një nga ata që nuk ndalet së shfletuari faqet e ofertave duke kërkuar veglën tuaj të re dhe sot ne duam t'ju sjellim një që sapo ka dalë nga furra ... Ne paraqesim Marshall Uxbridge i ri, altoparlanti i ri nga marka e famshme e amplifikatorëve (i famshëm për dizajnin e tij), i cili vjen me të rëndësishëm lajmet e lidhjes. Pas kërcimit ju japim të gjitha detajet e kësaj Marshall Uxbridge të ri.

Siç mund ta shihni, kjo e re Marshall uxbridge na sjell projektin e njohur të markës së famshme të amplifikatorëve muzikorë. Një dizajn i ri që rinovohet nga brenda duke shtuar atë që kërkon tregu: AirPlay 2 dhe asistentja virtuale e Amazon, Alexa. Por ne gjithashtu duhet të kemi parasysh se jemi para një drejtuesi që ka një përgjigje të mirë të zërit (54-20000 Hz) dhe kjo na ofron një tingull mono (është një altoparlant i vetëm). Marshall është cilësor, po, por e vërteta është se kjo gamë e re e konsumatorit humbet disa cilësi të zërit krahasuar me modelin, e cila në fund të fundit është ajo që shet marka.

Uxbridge Voice kombinon tingullin legjendar Marshall me disponueshmërinë e Amazon Alexa, për të dhënë një altoparlant jo vetëm të zgjuar, por edhe të shkëlqyeshëm. I vogël në madhësi, por i madh në zë, ky altoparlant siguron një përvojë të pastër dhe të saktë të zërit. Me Alexa, ju mund të përdorni zërin tuaj për të kryer shumë detyra pa përdorur duart tuaja.

Nëse ju pëlqen, ne e dimë që po, duhet ta dini se kjo e re Marshall Uxbridge është me çmim 199 euro, një çmim mjaft i lartë por e vërteta është se është një rinovim mjaft i dukshëm duke marrë parasysh se gjithçka që i është shtuar kësaj Uxbridge është trendi i tregut. Domethënë, ata kishin nevojë për të shtuar mbështetje për asistentët virtualë dhe AirPlay 2. Pra, po, një mundësi e re për tu marrë në konsideratë në tregun e altoparlantëve inteligjentë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.