Mercedes-Benz prezanton linjën e saj të aksesorëve për iPhone, iPad dhe laptopë

Linja e aksesorëve të iPhone Mercedes Benz

Nuk është asgjë e re që kompanitë që nuk kanë asnjë lidhje me sektorin e teknologjisë së konsumit hyjnë në të përmes një linje aksesorësh. I fundit që e bëri këtë është Mercedes-Benz gjerman. Kjo ka paraqitur një linjë e plotë e kasave iPhone, si dhe kabllo USB, rripa shpatullash, kaseta iPad dhe madje edhe çanta shpine laptopësh.

Një nga mënyrat më të mira për tu dalluar nga përdoruesit e tjerë me të njëjtin celular është përmes përdorimit të një mbulese mbrojtëse. Dhe në këtë rast, Mercedes-Benz dëshiron që ju të shtoni në listën tuaj të dëshirave disa nga bastet e saj të reja në këtë sektor. Gjithashtu, nëse keni edhe një iPad ose një laptop Apple, do të keni gjithashtu një zgjedhje.

Kapak iPhone iPhone i Mercedes

Modelet që mund të shijojnë këto mbulesa mbrojtëse nga Mercedes-Benz janë: iPhone 7/8, iPhone 7 Plus / 8 Plus, iPhone X. Dhe modelet që mund të gjejmë përbëhen nga njësi të bëra prej alumini; njësi që kombinojnë fibra karboni - të vërteta, jo të bëra nga njeriu - dhe lëkurë, si dhe vetëm lëkurë. Në rastin e fundit, është lëkurë me vrima - siç është rasti me shumë rrota. Përveç kësaj, do të keni gjithashtu mbulesa silikoni që brendësia e tyre është e veshur me mikrofibër në mënyrë që të mos dëmtojë shasinë e terminalit.

Mbulesa iPad Mercedes Benz

Ndërkohë, për sa i përket iPad-it, ne do të kemi gjithashtu raste mbrojtëse të të njëjtit lloj, si dhe rripa shpatullash për pajisje me ekran midis 8 dhe 10 inç, si dhe një çantë shpine dhe çantë për laptopë deri në 15 inç. Sigurisht, në rastet e fundit do të kemi çanta shpine dhe çanta me xhepa brenda.

çantë shpine për MacBook Mercedes Benz

E fundit por jo më pak e, Mercedes-Benz dhe kompania CG-Mobile nisi gjithashtu me logon e markës së makinës dy bateri të jashtme me një shasi që përzihet metal dhe lëkurë - ka kapacitete të 5.000 y 10.000 miliamps- si dhe të ofrojë një Kabllo karikimi USB në USB-C ose Rrufe Ka një lidhës të dyfishtë. Çmimet e të gjitha këtyre aksesorëve duhet të konfirmohen.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.