Ndiqni WWDC 2024 drejtpërdrejt dhe me ne!

WWDC 2024 është ngjarja e preferuar për adhuruesit e programeve kompjuterike për mjedisin Apple, dhe në këtë edicion të ri do të mund të shohim iOS 18, iPadOS, macOS 15 dhe shumë më tepër. Është për shkak të kësaj Ne kemi vendosur që të gjithë përmbajtjen ta transmetojmë drejtpërdrejt në mënyrë që të mund ta ndiqni me ne.

Duke filluar nga ora 18:45 me orën spanjolle do të jemi live në kanalin tonë në YouTube, ku do t'ju tregojmë lajmet në kohë reale.

Këtu do të keni opinionet tona dhe mbi të gjitha, një transkriptim të asaj që vëzhgojmë në lidhje me lajmet, a do t'ju mungojë?

Ky shënim shumë i veçantë do të zhvillohet në orën 19:00 me orën spanjolle dhe mund të shihet në kohë reale në Uebfaqja e Apple, edhe pse mund ta ndiqni me ne në kanalin tonë YouTube ku do të diskutojmë të gjitha këto lajme.

 • Spanja (19:00)
 • Kosta Rika, El Salvador, Guatemala, Honduras, Meksikë, Nikaragua (11:00)
 • Kolumbi, Ekuador, Panama, Peru (12:00)
 • Bolivia, Kili, Kuba, Paraguaj, Republika Domenikane, Venezuelë (13:00)
 • Argjentinë, Uruguai (14:00)

Mos i humbisni këto lajme dhe shijoni me ne sistemet e reja operative të kompanisë Cupertino.


Na ndiqni në Google News

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.