Ndryshimi i dizajnit të iPhone 14 do të jetë i rëndësishëm sipas Mark Gurman

Bëni iPhone 14

Ne nuk kemi vërtet kohë për të shijuar produktet e reja kur një nga analistët kryesorë të produkteve të Apple tashmë ka filluar të komentojë mbi detajet e mundshme të asaj që do të shohim në gjeneratën e ardhshmeMe Pa shërbyer si precedent, unë do të them se është shumë herët për të ditur ose për të qenë në gjendje të kuptoj atë që Apple do të paraqesë në shtator 2022, që nuk do të thotë se Apple nuk është duke punuar tashmë në të. Kjo u tha dhe padyshim kur thashethemet vijnë nga analistë si Mark Gurman, ajo që duhet të bëni është të lexoni dhe pastaj do të shohim se çfarë do të ndodhë.

Tani analisti i mirënjohur i Bloomberg, botuar në të tijin gazete që modeli i ardhshëm i iPhone do të marrë ndryshime të mëdha në dizajnMe Logjikisht, kohët e përdorura në kompanitë e mëdha si Apple për prodhimin dhe projektimin e produkteve të tyre nuk ndodhin brenda natës, kështu që të punosh në të nuk është aspak e çuditshme me një vit diferencë deri në prezantimin e tij.  

IPhone 14 mund të shtojë dizajnin e ekranit të përparmë me vrima

Bëni iPhone 14

Imazhet që kemi mbi këto rreshta janë një paraqitje e të njëjtit Jon ProsserMe Kjo, siç themi gjithmonë, nuk është se tregon modelin e vetë iPhone -it, larg tij, por është e vërtetë që ka disa analistë që bien dakord për këtë, kështu që do të jetë e nevojshme të mbani një sy në thashethemet në këtë lidhje.

Këtë vit iPhone 13 solli një nivel pak më të vogël në pjesën e përparme dhe askush nuk dyshon në aftësinë e Apple për t'u përshtatur me teknologjitë e reja siç është ajo që përdor sensorin e gjurmëve të gishtërinjve Touch ID nën ekran ose atë për të eleminuar duke përfunduar shkallën pa hequr dorë ID e fytyrës. Në çdo rast, siç themi, është shumë herët për të nxjerrë përfundime të qarta dhe është kjo disa ditë më parë ne kishim iPhone 13 në duart tona le t'i shijojmë pak, apo jo?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.