Një rrjedhje e dytë tregon drejtpërsëdrejti për serinë Apple Watch 7 mm 45

Rripi i serisë 45mm 7mm

Duket se ne patjetër do të kemi një rritje në modelet e Apple Watch Series 7 dhe është se shfaqet një rrjedhje e re një rrip për Serinë Apple Watch 7 në të cilën mund të shihet modeli 45mm. 

Në këtë rrjedhje të dytë detajet janë disi më të qarta se në thashethemet e mëparshme dhe ne kemi një imazh të asaj që mund të jetë rripi i Apple Leather Loop me këtë gdhendje që tregon madhësinë e pajisjes. Mos harroni se disa ditë më parë ne komentuam një thashethem në të cilin tregohej se Seria Apple Watch 7 do të shkonte nga 40 dhe 44 milimetra në 41 dhe 45 respektivisht. 

Artikulli i lidhur:
Thashethemet e reja tregojnë për dy madhësi të reja për Apple Watch Series 7

Rrjedhja e dytë që synon Apple Watch Series 7 mm 45

Gjithçka tregon se ky do të jetë rasti kur të shohim këtë cicërimë nga filtri i mirënjohur DuanRui në llogarinë e tij zyrtare:

Siç thonë ata në këto pjesë: "Nëse lumi bën një zhurmë, uji i saj po rrjedh" Dhe është se në këtë rast ka shumë thashetheme me radhë në lidhje me madhësinë e ekranit të Apple Watch Series 7 që do të shohim në pak javë, por ajo që gjithashtu duhet të jetë e qartë është se kjo 1mm më shumë se sa po shkon ora të kesh nuk do të vërehet shumë në fakt, nuk është se është një hap i madh.

Gjithçka tregon se ky ndryshim në madhësi lidhet drejtpërdrejt me ndryshimin në modelin e orës inteligjente të Apple, në këtë rast tani ajo që do të jemi të interesuar të dimë është përputhshmëria e rripave ... Shpresojmë që Apple të mos ndryshojë brazdën në të cilën janë vendosur këto rripa për Serinë e re 7 dhe të gjitha rripat që kemi përdoren për modelet e reja të orëve.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.