Dizajni i këtij iPhone me anët e sheshta surprizon në rrjet

IPhone me anë të sheshtë

Ne kemi qenë duke folur për muaj për atë që lansimi i një modeli të ri të iPhone SE 2 qDisa analistë janë të bindur se Apple do të nisë këtë vit që vjen. E vërteta është se është e vështirë për ne të shohim tani se si mund të jetë ky iPhone i ri ose më mirë, në cilën kategori do të përfshihej brenda modeleve aktuale. Sido që të jetë, e rëndësishme është që imagjinata të shkojë shumë dhe na pëlqen ky iPhone 11 Pro (i akorduar) që kemi në këtë video, na pëlqen edhe për modelin tjetër iPhone 12 ...

Ishte thënë që modeli i ri i iPhone do të kishte kënde të sheshtë në stilin më të pastër të iPhone 4/5, mirë, ky iPhone që shohim në video i ka dhe sigurisht që ju duken shkëlqyeshëm. Një çështje tjetër është se vështirë se ka ndonjë ndryshim në lidhje me iPhone 11 Pro aktual në dizajn, kjo është diçka për të pritur. Shikoni tani këtë video dhe na tregoni se çfarë mendoni për këtë dizajn:

Po, ne mund të jemi të sigurt se Apple ka gati gati modeli i ri i iPhone i vitit 2020 dhe shumë prej nesh shpresojnë se do të na befasojë me një dizajn krejtësisht të ndryshëm nga ai që kemi parë deri më tani, edhe pse është e vërtetë që në Cupertino ata nuk nguten të ndryshojnë dizajnet në iPhone siç e dimë të gjithë. Ne do të shohim se çfarë do të ndodhë në fund dhe nëse ky iPhone që kemi parë në video bëhet realitet apo jo.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Alexander dijo

  Isshtë se në të vërtetë, nuk ka shumë për të ndryshuar. Kur dëshironi një terminal të gjithë ekranit ...

  Vështirë që dizajni i tij të ndryshojë në mënyrë drastike.

  Apple nuk i intereson aspak të ndryshojë as nomenklaturën që vijon me modelet e saj. iPhone 12, 13…, 25, etj. As edhe kjo.

  Apple e di që shet gjithsesi sepse është Apple. Ata gjithmonë do të shesin sepse ne jemi brinjë.

  Po gaboj