Aqara ofron në HomeKit për Amazon Prime Day

Duke përfituar nga Amazon Prime Day që zhvillohet midis 12 dhe 13 korrikut, ne ju tregojmë ofertat më të mira për automatizimin e shtëpisë të pajtueshme me HomeKit nga një prej markave më të besueshme dhe me vlerën më të mirë për paratë që mund të gjeni në Amazon.

Që kur Aqara bëri bast me HomeKit, ajo është bërë një nga markat referente për automatizimin e shtëpisë për përdoruesit e Apple. Pajisjet tuaja funksionojnë me shumë besueshmëri pa probleme lidhjeje dhe me mbulim të madh falë përdorimit të protokollit Zigbee. Një konfigurim shumë i thjeshtë dhe një katalog i madh i produkteve brenda një numri të madh kategorish e bëjnë atë një nga markat më të rekomanduara për të dogmatizuar shtëpinë tonë, dhe gjatë Amazon Prime Day ne kemi mundësinë të përfundojmë automatizimin e shtëpisë së shtëpisë sonë me një çmim të shkëlqyeshëm. Këto janë produktet më interesante që mund të gjejmë në këtë kohë me zbritje të mëdha.

sensore

Aqara ka sensorë të të gjitha llojeve të aftë për të na dhënë informacion rreth temperaturës ose cilësisë së ajrit, dhe me të cilin ne mund të konfigurojmë tonën sistemi i sigurisë së shtëpisë me sensorë të hapjes dhe mbylljes për dyer ose dritare. Këto janë ofertat më të mira që mund të gjejmë këto ditë.

kamera

Dhomat e Aqara janë E përputhshme me HomeKit Secure Video dhe madje ju lejojnë të krijoni një sistem sigurie alarmi zanor duke kombinuar sensorët e lëvizjes, sensorët e dyerve dhe vetë kamerën. Ofertat për këto pajisje janë si më poshtë:

ura

Të gjitha pajisjet Aqara duhet një urë për t'u lidhur me HomeKit. Kamerat e kanë të integruar dhe ju lejojnë të shtoni aksesorë të tjerë, por nëse nuk kemi kamera, do të duhet të shtojmë një urë specifike. Ka modele dhe çmime të ndryshme, në varësi të veçorive që na duhen. Ofertat për këto dy ditë janë:

kontrollorët e perdeve

kontrollojnë hapja e perdeve ose e blindave nga distanca ose përmes automatizimit Është e mundur në sajë të këtyre aksesorëve të vegjël që tashmë janë në shitje për 48 orë. Dhe ka për të gjitha llojet e perdeve, përfshirë ato tradicionale.

Çelësat dhe prizat

kontrolloni dritat, planifikoni ndezjen dhe fikjen e energjisë, monitoroni konsumin e energjisë elektrike… e gjithë kjo është e mundur falë instalimit të çelsave dhe prizave inteligjente. Këto janë ofertat për këtë Ditë Prime të Amazon.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.