Ofertat e Koogeek në automatizimin e shtëpisë janë rikthyer

koo geek

Kur bëhet fjalë për domotizimin e shtëpisë sonë, në treg kemi në dispozicion një numër të madh zgjidhjesh, zgjidhje që kalojnë nëpër të gjitha çmimet, duke qenë prodhuesi Koogeek ai që vlera më e mirë për para na ofron në HomeKit, "Asistentin e Google" dhe pajisjet e përputhshme Alexa.

Koogeek është një nga prodhuesit që na lejon të hyjmë në automatizimin e shtëpisë ose biznesin duke investuar shumë pak para. Megjithëse ndonjëherë investimi i pak parave shoqërohet me cilësi të ulët, me Koogeek nuk është ky siç mund ta shohim në vlerësimet e produkteve të tyre në Amazon, pa zhurmë të mëtejshme.

Djemtë nga Koogeek na vunë në dispozicion për disa ditë tre produkte me ulje të konsiderueshme, ulje që kanë një datë skadimi dhe shoqërohen me një kod të promovimit që ne duhet të prezantojmë kur paguajmë.

Monitor për shtypjen e gjakut në kyç - 27% zbritje

Monitorues i presionit të gjakut Koogeek

Kontrollimi i tensionit tonë nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë me këtë Nuk u gjet asnjë produkt. të Koogeek dhe aplikacionit celular, përmes të cilit mund të kemi qasje në të gjitha kohërat në regjistra që ka marrë pajisjen e secilit prej përdoruesve që kemi regjistruar më parë.

Monitori i presionit të gjakut Koogeek është i lidhur me smartphone-in përmes Bluetooth dhe na lejon të ruajmë presionin e gjakut dhe rrahjet e zemrës. Ka një ekran të madh që na lejon të lexojmë në mënyrë të qetë rezultatet e matjeve dhe gjithashtu na lejon dëgjoji ata përmes altoparlantit të integruar, duke e bërë atë ideal për njerëzit e moshuar.

edhe përfshin një alarm për të kujtuar përdoruesit për të kontrolluar presionin e tyre të gjakut, ajo funksionon në një bateri që ofron 40 orë autonomi.

Monitori i presionit të gjakut në kyçin e dorës Koogeek nuk kërkon një smartphone për funksionimin e tij, siç është i aftë ruani deri në 99 rekorde. Padyshim, nëse e lidhim atë me një smartphone, ai na ofron të gjithë informacionin e regjistruar në një mënyrë më të qartë, më të thjeshtë dhe më koncize.

Çmimi i tij i zakonshëm është 29,99 euro, por me kodin GJ8GGD, mund ta merrni për vetëm 21,99 euro.

Kushtet e promovimit

 • Kodi: GJ8GGD  
 • Afati i promovimit: 24 maj, 2020
 • Nuk u gjet asnjë produkt..

Sistemi i Sigurisë në Shtëpi - 23% zbritje

Sistemi i sigurisë në shtëpi Koogeek

Vera po vjen, një periudhë e vitit kur zakonisht duhen disa ditë për të pushoni jashtë shtëpisë sonë të zakonshme. Ndërsa është e vërtetë që këtë vit, pushimet duken të shkurtra ose praktikisht jo-ekzistente, nuk është kurrë diçka e keqe të kesh një sistem sigurie në shtëpi.

El Nuk u gjet asnjë produkt. është i përbërë nga një sensori i derës / dritares, një sensor i temperaturës dhe lagështisë dhe një sensor i lëvizjes. Të gjithë sensorët janë të lidhur me një Hub të përfshirë që përdor protokollin Zigbee. Instalimi është shumë i thjeshtë dhe nuk kërkon punë, kështu që në vetëm disa sekonda ne mund të zgjerojmë sigurinë e shtëpisë tonë.

 • El sensori i lëvizjes monitoron gjithçka që ndodh para tij në një kënd prej 110 gradë, si ditën ashtu edhe natën, duke zbuluar elementë në një distancë deri në 8 metra.
 • El sensori i derës / dritares Ne mund ta vendosim atë në çdo dhomë të shtëpisë sonë ku mund të arrihet në shtëpinë tonë ose direkt në derën e shtëpisë tonë për të ditur se kur një i afërm do të mbërrijë në shtëpi.
 • El sensor temperature, na lejon të dimë temperaturën e dhomës ku është midis -20 dhe 60 gradë përveç lagështisë përkatëse.

Ky sistem i sigurisë Koogeek është i pajtueshëm me Alexa dhe Google Assistant dhe ne mund të kombinohemi me kamera sigurie për të kontrolluar vizualisht se cila ka qenë arsyeja e alarmit që kemi marrë në smartphone-in tonë.

Çmimi i tij i zakonshëm është 65,99, por me kodin EDGYLYSV, Mund ta merrni për vetëm 50,99 euro.

Kushtet e promovimit

 • Kodi: EDGYLYSV  
 • Afati i promovimit: 24 maj, 2020
 • Nuk u gjet asnjë produkt..

Rrip i pajtueshëm me Homekit - 30% zbritje

Shirit Koogeek

Prizat, si llambat, zakonisht janë ato pajisjet hyrëse në botën e automatizimit të shtëpisë për çdo përdorues. Kur të jeni mësuar tashmë të përdorni priza dhe llamba dhe të keni parë mundësitë që ju ofrojnë, mund të bëni një hap më tej dhe të zgjidhni shiritat e energjisë.

Koogeek na ofron një Nuk u gjet asnjë produkt. për të karikuar pajisjet tona. Falë pajtueshmëria me HomeKit, Alexa dhe Google Assistant, ne mund të menaxhojmë në mënyrë të pavarur ose bashkërisht pajisjen e lidhur dhe fikur.

Përmes aplikacionit të disponueshëm për iOS dhe Android, ne mund ta njohim konsumi i energjisë të secilës prej pajisjeve të lidhura dhe kohën e ndezjes dhe fikjes. Përveç kësaj, gjithashtu na lejon të vendosim një kohëmatës në mënyrë që automatikisht, pas kohës së caktuar, të gjitha pajisjet e lidhura të fiken.

Çmimi i tij i zakonshëm është 56,99, por me kodin 9VNJCJBM, Mund ta merrni për vetëm 39,99 euro.

Kushtet e promovimit

 • Kodi: 9VNJCJBM  
 • Afati i promovimit: 24 maj 2020
 • Nuk u gjet asnjë produkt..

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.