UGREEN merret në Amazon Prime Day

Asgjë më mirë sesa një Amazon Prime Day që fillon të njëjtën ditë kur prezantohet iPhone i ri, madje ndoshta Mac të rinj. Keni nevojë për një kabllo të re Rrufeja? Apo një karikues i shpejtë? Po në lidhje me një bateri të jashtme? Epo, hyni sepse këto oferta ju interesojnë.

Shqetësoheni që iPhone juaj i ri nuk vjen me një karikues në kutinë? Epo, sigurohuni që ky karikues 18W USB-C i Dorëzimit të Energjisë, i pajtueshëm me ngarkimin e shpejtë të iPhone-it tuaj dhe që mund të furnizojë edhe një gjeneratë të fundit iPad Pro Ka një çmim prej 9,59 € gjatë 14 tetorit në Amazon (lidhje)

Dhe nëse përveç ngarkuesit keni nevojë për një kabllo USB-C në Rrufe që mbështet Dorëzimin e Energjisë për të qenë në gjendje të përdorni atë karikim të shpejtë në iPhone tuaj, këtë që ju tregojmë këtu Isshtë me çmim 11,19 € në Amazon (lidhje) Oferta do të jetë e vlefshme nga 13 tetor deri më 19 tetor.

Ekzistojnë gjithashtu marrëveshje për kabllot USB në Lightning, dhe ky është një kabllo speciale me lidhësin Lightning në 90 gradë, e cila është shumë më e rehatshme dhe parandalon që ajo të prishet aq lehtë sa kabllot konvencionale. Çmimi i tij do të jetë 10,19 € në 18 Tetor në Amazon (lidhje).

Një bateri e jashtme nuk dëmton kurrë, dhe nëse ka 10.000mAh shumë më mirë. Ju mund të rimbushni iPhone dhe iPad tuaj me një port USB-C deri në 18W që mbështet Dorëzimin e Energjisë dhe për këtë arsye është i pajtueshëm me karikimin e shpejtë. Çmimi i tij do të jetë 15,19 € në Amazon (lidhje) nga data 13 deri më 19 tetor.

Për ata që hezitojnë të përdorin kufje Bluetooth dhe duan të qëndrojnë me kufjet e tyre me tela, ky përshtatës Lightning to Jack është zgjidhja perfekte. Çmimi i tij është 11,98 € nga 13 deri në 19 Tetor, në Amazon (lidhje).

Më në fund, një pajisje shtesë për përdoruesit e MacBook Air ose Pro: një Dock për të lidhur pajisjet me USB konvencionale, lexuesin e integruar të kartave dhe daljen HDMI 4K, si dhe një portë USB-C për të karikuar laptopin. Çmimi i tij do të jetë 20,79 € nga 13 tetor deri më 19 tetor në Amazon (lidhje)


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.