Ora e parë inteligjente e Google do të ketë një dizajn rrethor

Pixel Watch

Në vitet e fundit, Google ka bërë dy blerje të mëdha në lidhje me vendet e përdorura. Nga njëra anë ne gjejmë marrëveshjen që keni arritur me Fosilin para fitoni divizionin e saj të orës inteligjente. Nga ana tjetër, ne gjejmë Blerje Fitbit, një marrëveshje për të cilën gjiganti i kërkimit pagoi më shumë se 2.000 miliardë dollarë.

Në vitet e fundit, shumë është thënë në lidhje me mundësinë e Google që të lëshojë një orë inteligjente, një orë inteligjente që nëse i kushtojmë vëmendje informacionit më të fundit nga gjithmonë i diskutueshëm John Prosser, Ai do të ketë një dizajn rrethor dhe do të dalë në treg në tetor të po këtij viti.

Pixel Watch

John prosser ka postuar në kanalin e tij në YouTube, interpretime të ndryshme që tregoni si do të jetë Pixel Watch, një orë Pixel që do të ketë një dizajn rrethor me një buton të vetëm në anën e djathtë dhe shumë larg dizajnit që mund ta gjejmë aktualisht në Apple Watch, por i ngjashëm me atë të ofruar nga Samsung me gamën Galaxy Watch.

Pixel Watch

Sipas Prosser, interpretuesit janë krijuar bazuar në materiali i marketingut mundësuar nga një prej burimeve tuaja. Këto burime pretendojnë se Pixel Watch do të ketë rripa të këmbyeshëm dhe në dalje, do të ketë deri në 20 modele për tu personalizuar.

Pixel Watch

Do të ketë një sensori i rrahjeve të zemrës por për momentin nuk dihet nëse do të ketë gjithashtu një sistem monitorimi të oksigjenit në gjak siç janë Apple Watch Series 6 dhe Samsung Galaxy Watch 3. Lidhur me çmimin e lëshimit të tij, për momentin Prosser nuk e di se cili mund të jetë çmimi.

Pixel Watch

Proser, ju doni të shëroheni në shëndet duke deklaruar më tej, se kjo pajisje ka të ngjarë të mos arrijë në treg, për shkak të zakonit të Google për të anuluar projekte ose madje mund të vonohet për shkak të mungesës së përbërësve aktualisht në treg.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.