Pajisjet e reja të Apple dolën në dyqane të Premten

Kriza shëndetësore na ka mësuar të blejmë ndryshe, megjithatë, me këtë normal i ri Doganat e vjetra po kthehen, njëri prej tyre po shkon në dyqan për të marrë pajisjet që kemi pritur për kaq shumë kohë, sepse le ta pranojmë, blerja në internet nuk është e njëjtë, veçanërisht kur krahasohet me një dyqan Apple.

Duke filluar nga e Premtja, ju do të jeni në gjendje të blini në dyqane pajisjet e reja që Apple ka lëshuar së fundmi siç është iPad Pro ose Apple TV 4K i ri. Sidoqoftë, ju rekomandojmë që së pari të hidhni një vështrim në kushtet e hyrjes dhe hapjes në Apple Store.

Duke filluar nga 21 maj, përdoruesit do të jenë në gjendje të shkojnë direkt në Apple Store ku do të ekspozohen ndaj Apple TV të ri 4K, iPad Pro dhe natyrisht iMac shumëngjyrësh me Apple Silicon M1. Si pothuajse gjithmonë, kjo datë nuk do të jetë e kufizuar vetëm në Apple Store por Ne gjithashtu mund të shkojmë në pikat më të zakonshme të shitjes të autorizuara të tilla si Rosellimac ose K-Tuin. Gjithçka do të varet nga disponueshmëria e zonës tuaj dhe llojet e tjera të rrethanave. Sipas Apple, 99% e dyqaneve të Apple tashmë do të kenë stok të këtyre produkteve për t'i blerë dhe marrë në shtëpi.

Sidoqoftë, pandemia është ende rendi i ditës, prandaj Ne vazhdojmë të rekomandojmë nga Actualidad iPhone blerjen në internet si një sistem i preferuar, veçanërisht nëse mund të shmangim dyqanet me turma të zakonshme siç është Apple Store në Sol në Madrid. Pavarësisht kësaj, ne e dimë se shumë prej jush nuk do t'i rezistojnë tundimit për të shkuar duke hedhur një vështrim të drejtpërdrejtë në iPad Pro të ri dhe natyrisht atë iMac të ri krejt të ri dhe shumëngjyrësh që me siguri nuk do të duket i njëjtë në fotografi si në jetën reale, si E dini tashmë, nga 21 maj mund të shkoni në dyqane të besueshme.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.