Parashikimet e Bloomberg për dërgesat e AirPods janë në rritje

aeropodet pro

Siç mund ta lexojmë në mediat e njohura, numri i dërgesave që mund të arrihen këtë vit me AirPods do të tejkalonte çdo parashikim ose pritje të analistëve. Këta janë me të vërtetë numra të mirë duke marrë parasysh që përmirësimet e zbatuara në AirPods Pro madje mund t'i bëjnë ato të rriten në një periudhë afatshkurtër.

Këto kufje wireless Apple kanë qenë dhe janë dhe pritet të vazhdojnë të jenë një produkt i rëndësishëm për Apple. Shitjet provojnë këtë vit pas viti dhe megjithëse firma e mollës së kafshuar nuk ofron shifra specifike në konferencat e tyre të rezultateve financiare mbi shitjet, ne e dimë nga furnitorët dhe analistët se ata po shënojnë një sukses të vërtetë.

Blomberg pretendon se ato do të transportohen 60 milion AirPods

60 milion AirPods janë shumë AirPods dhe kjo vetëm për këtë vit 2019. Pritet, sipas asaj që ata thonë në këtë medium, që shifrat të vazhdojnë të rriten gjatë muajve dhe viteve të ardhshme, kështu që mund të themi se kufjet e Apple janë ende një gumë e mirë.

Possibleshtë e mundur që shumë përdorues me versionin e parë të këtyre AirPods tashmë të kenë parasysh blerjen e versionit të fundit të këtyre, ose për shkak të një rënie në autonomi për shkak të përdorimit ose për shkak se modeli i ri shton një dizajn më sportiv dhe mundësi të tjera të tilla si mënyra e anulimit të zhurmës ose transparencës, e cila na lejon të dëgjojmë muzikën tonë dhe mjedisin e jashtëm. Cilado qoftë shifra aktuale e shitjeve, ne jemi të sigurt se do të rritet Me kalimin e kohës, përdoruesit e tjerë që nuk kanë AirPods tani do të blejnë disa për t'i përdorur me pajisjet e tyre Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.