PineLeaks konfirmon mbërritjen e AirPods 3 në ngjarjen e së martës

Ka disa zëra që tregojnë drejtpërdrejt prezantimin e mundshëm të gjeneratës së tretë të AirPods gjatë ngjarjes të martën e ardhshme, 14 shtator. Pasi data zyrtare të konfirmohet nga kompania Cupertino, këto thashetheme përfundojnë kalojnë në thashethemet në lidhje me produktet që do të paraqesin.

Në këtë kuptim, nuk ka dyshim se iPhone 13 do të prezantohet, gjenerata e shtatë e Apple Watch gjithashtu ka të gjithë numrat që do t’i shfaqen publikut të gjerë dhe kohët e fundit thuhet se mund të kemi një modeli i ri i gjeneratës së nëntë iPadMe Përveç gjithë kësaj tani PineLeaks e konfirmon këtë pothuajse me siguri do të shohim gjeneratën e re të AirPods.

Cicërimë PineLeaks ku mund të lexoni thashethemet janë si më poshtë:

Duket se ky model i ri AirPods nuk do të shtojë heqjen e zhurmës, por do të shtojë një përmirësim të konsiderueshëm të zërit, gjithashtu tregohet në zërat se do të kemi një autonomi më të madhe dhe se dizajni mund të jetë krejtësisht i ndryshëm nga origjinalet ose model.gjenerata e dyte. DHEDizajni do të ishte më i ngjashëm me AirPods Pro siç e kemi parë në rrjedhjet e tjera prej muajsh.

Tani deri në ditën e prezantimit do të kemi thashetheme të të gjitha llojeve dhe në këtë rast të AirPods i kemi parë për një kohë të gjatë kështu Nuk do të habiteshim nëse do të prezantoheshin në këtë ngjarje në shtator. 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.