Podcast 9 × 09: iPhone X shkakton një ndjesi

Një javë tjetër, pas një pauze të shkurtër, ne kthehemi me Podcast-in tonë dhe si mund të ishte ndryshe të flisnim për iPhone X. Telefoni i ri Apple tashmë është në rrugë, në duart e atyre me fat që kanë arritur të marrin remitancat e para dhe mendimet e para janë akoma të mira, mbase më të mirat në vitet e fundit. Ekran më i mirë, kamera më e mirë, gjeste shumë intuitive dhe të zbatuara mirë, madhësi perfekte ... Kritikët po tregohen shumë të mirë, dhe për momentin nuk kemi ndonjë «portë» edhe pse është ende herët. Ne analizojmë mendimet që kemi mbledhur në internet, mendimet tona kur e testojmë dhe jua tregojmë këtë dhe shumë më tepër në këtë episod.

Përveç lajmeve dhe mendimeve rreth lajmeve të javës, ne do t'i përgjigjemi edhe pyetjeve të dëgjuesve tanë. Ne do të kemi hashtag #podcastapple aktiv gjatë gjithë javës në Twitter në mënyrë që të mund të na pyesni se çfarë dëshironi, na bëni sugjerime ose çfarëdo që ju vjen ndërmend. Dyshimet, udhëzimet, mendimi dhe rishikimi i aplikacioneve, gjithçka ka një vend në këtë seksion që do të zërë pjesën e fundit të podcastit tonë dhe që duam të na ndihmoni ta bëjmë çdo javë.

Ndërsa tashmë kemi filluar sezonin e kaluar, këtë vit podcasti Actualidad iPhone mund të ndiqet drejtpërdrejt përmes kanalit tonë YouTube dhe të marrë pjesë në të përmes bisedave me ekipin e Podcast dhe shikuesit e tjerë. Regjistrohuni në kanalin tonë për të marrë njoftime se kur fillon regjistrimi i drejtpërdrejtë i podcastit, si dhe kur shtojmë video të tjera që publikojmë në të. Sigurisht, ai do të mbetet gjithashtu i disponueshëm në iTunes në mënyrë që të mund ta dëgjoni atë kur të doni duke përdorur aplikacionin tuaj të preferuar për Podcasts.. Ne ju rekomandojmë që të pajtohuni në iTunes në mënyrë që episodet të shkarkohen automatikisht sa më shpejt që të jenë në dispozicion. Dëshironi ta dëgjoni këtu? Epo pikërisht poshtë keni lojtarin për ta bërë atë. Ne gjithashtu kemi Lista për luajtje në Apple Music me muzikën që luan në podcast.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Maxi dijo

  Përshëndetje, mund të më tregoni kur do të aktivizoni opsionin pa zhbllokim (zhbllokim) për iPhone X në faqen e internetit të Apple? Do të doja të blija një në SHBA për ta përdorur në Argjentinë… dhe po udhëtoj për 10 ditë, a do të arrij? Njerëz të shkëlqyeshëm në internet, urime! Pershendetje

  1.    Luis Padilla dijo

   Ne nuk kemi asnjë lajm për të ... nëse shikoni se lançimi i iPhone 7 zgjati gati një muaj ... do të jeni të drejtë

   1.    Maxi dijo

    Faleminderit per pergjigjen! Dhe a do të ishte "pothuajse 1 muaj" nga 27/10 ose nga 03/11? Haha, cfare mendoni?
    Në varësi të kësaj është nëse kam ndonjë shans apo jo ... Përshëndetje!